Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

یک هفته از سقوط هواپیمای شرکت جرمن وینگز گذشت

یک هفته از سقوط هواپیمای شرکت جرمن وینگز گذشت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک هفته پس از سقوط هواپیمای شرکت جرمن وینگز، تصاویر ویدیویی تازه ای از کمک خلبان آن در حال تمرین پرواز منتشر شده است. آندریاس لوبیتس که گفته می شد

آگهی

یک هفته پس از سقوط هواپیمای شرکت جرمن وینگز، تصاویر ویدیویی تازه ای از کمک خلبان آن در حال تمرین پرواز منتشر شده است. آندریاس لوبیتس که گفته می شد دچار افسردگی حاد بوده، مظنون است که به عمد باعث سقوط هواپیما ایرباس «ای۳۲۰» این شرکت آلمانی در کوههای آلپ فرانسه شده است.

این سانحه دردناک واکنش های فراوانی را در آلمان برانگیخت. هنریک برودر، روشنفکر شناخته شده آلمانی در سرمقاله ای آن را «یازده سپتامبر» آلمانی ها نامید. بسیاری نیز شرکت هواپیمایی جرمن وینگز را به سهل انگاری در نحوه گزینش خلبانان متهم کرده اند.

گمانه زنی ها در مورد انگیزه کمک خلبان و علل سقوط هواپیمای شرکت جرمن وینگز در حالی همچنان ادامه دارد که متخصصان در فرانسه سعی دارند اجساد ۱۵۰ قربانی این سانحه را شناسایی کنند.

فرانسوا داوس، سرهنگ پلیس جنایی فرانسه، با اشاره به مساحت محل حادثه و پراکندگی بقایای اجساد قربانیان گفت: «زمان احراز هویت آنها در بهترین حالت بین دو تا چهار ماه طول خواهد کشید.»

کارشناسان پزشکی قانونی نیز گفته اند که برای شناسایی قربانیان از اعضای خانواده آنها نمونه دی ان ای گرفته اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

"کمک خلبان آلمانی در گذشته تمایلات محسوسی به خودکشی داشته است"

انتشار جزئیات بیشتری از آخرین دقایق قبل از سقوط هواپیمای جرمن وینگز

کمک نظامی یک میلیارد یورویی اسپانیا به اوکراین؛ مادرید و کی‌یف توافقنامه دفاعی امضا کردند