Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

«کمک خلبان پرواز ۹۵۲۵ تحت درمان چشم بود»

«کمک خلبان پرواز ۹۵۲۵ تحت درمان چشم بود»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

روزنامه های وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز چاپ ایالات متحده آمریکا گزارش دادند که کمک خلبان پرواز سرنگون شده ۹۵۲۵ در بیمارستان دانشگاه دوسلدورف

آگهی

روزنامه های وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز چاپ ایالات متحده آمریکا گزارش دادند که کمک خلبان پرواز سرنگون شده ۹۵۲۵ در بیمارستان دانشگاه دوسلدورف برای مشکل بینایی تحت درمان بوده است.

مسوولان بیمارستان، این خبر را تائید یا تکذیب نکرده اند. انتشار این گزارش پس از آن است که خبرهایی از بیماری روانی آندراس لوبیتز منتشر شد و پلیس آلمان نیز از وجود مقادیر قابل توجهی دارو در خانه وی خبر داد.

شواهد حاکی است هواپیمای مسافربری ایرباس A۳۲۰ که روز سه شنبه هفته گذشته از بارسلون به سوی دوسلدورف در پرواز بود با تعمد این کمک خلبان سرنگون شده است. هواپیمای متعلق به شرکت جرمن وینگز ۱۵۰ سرنشین داشت که تمامی آنان جان باخته اند.

خانه والدین این کمک خلبان نیز در مونتاباور از سوی پلیس آلمان تفتیش شده و تاکنون همه اطلاعات سوءظن نسبت به وی را تشدید می کند. با این همه گزارشی درباره سلامت فنی این هواپیما یا نقص احتمالی آن منتشر نشده است.

فرانک وُیتون، خلبانی که در استخدام شرکت هواپیمایی جرمن وینگز است به عنوان همکار آندراس لوبیتز می گوید: «من با این همکار یکبار حدود سه چهار هفته پیش پرواز کردم. من تصوری بسیار عادی از او داشتم. حتی او برنامه هایی برای آینده داشت. او گفت از اینکه برای لوفتهانزا کار می کند خوشحال است و می خواهد که پرواز طولانی داشته باشد تا خلبان A۳۸۰ شود.»

در حالی که تحقیق درباره این سانحه ادامه دارد، جمعی از بستگان قربانیان پرواز ۹۵۲۵ شرکت جرمن وینگز روز شنبه نیز به روستای لو ورنه واقع در جنوب فرانسه و در حوالی محل سقوط این هواپیما رفته و با اهدای گل بر سنگ یادبود آنان، یادشان را گرامی داشتند. برخی از اهالی این روستا نیز برای ابراز همدردی، خانواده های قربانیان را همراهی کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کمک خلبان ایرباس سقوط کرده در جستجوی «شهرت و تغییر سیستم»

کمک خلبان پرواز ۹۵۲۵ بیمار بوده است

حضور انبوه رسانه ها در سن لز آلپ و نگاه برخی رسانه ها به این موضوع