Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

کمک خلبان ایرباس سقوط کرده در جستجوی «شهرت و تغییر سیستم»

کمک خلبان ایرباس سقوط کرده در جستجوی «شهرت و تغییر سیستم»
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

ماریا، دوست دختر سابق «آندره آس لوبیتس»، کمک خلبان هواپیمای ایرباس شرکت هواپیمایی جرمن وینگز که عمدتا باعث سقوط این هواپیما شد در مصاحبه با روزنامه بیلت سخنان لوبیتس را به یاد می آورد که به او گفته بود روزی دست به کاری می زند که «سیستم را تغییر دهد» و با این کار «همه مردم نامش را خواهند شناخت و آنرا به خاطر خواهند سپرد.»

تحقیقات نشان می دهد این کمک خلبان آلمانی دچار بیماری افسردگی بوده و در زمانی که خلبان هواپیما از کابین خارج شده، با قفل کردن در کابین مانع بازگشت خلبان شده است. او سپس با فشار دادن دکمه کاهش ارتفاع عمدا هواپیما را بسمت سقوط هدایت کرده است.

کلنل پاتریک تورون، از نیروهای ژاندارمری فرانسه می گوید: «ما بین ۴۰۰ تا ۶۰۰ شی جمع کرده ایم که متخصصان هنوز در آزمایشگاه پزشکی قانونی در حال کار روی آنها هستند. در اینجا پزشکان هر قطعه ای که می تواند در شناسایی هویت افراد کمک کند را بررسی می کنند و در بخش ویژه ژنتیکی با اطلاعات بدست آمده از قربانیان مورد مقایسه قرار می دهند تا هویت آنها شناسایی شود.»

این هواپیمای ایرباس با ۱۵۰ مسافر از بارسلون راهی دوسلدورف آلمان بود که به دلایلی که تاکنون دقیقا مشخص نشده کمک خلبان عمدا باعث سقوط این هواپیما شد. تیم های تحقیق همچنان در حال جمع آوری بقایایی اجساد قربانیان این هواپیما در منطقه کوهستانی آلپ فرانسه هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کمک خلبان پرواز ۹۵۲۵ بیمار بوده است

حضور انبوه رسانه ها در سن لز آلپ و نگاه برخی رسانه ها به این موضوع

حضور رییس جمهور آلمان در مراسم یادبود شانزده دانش آموز قربانی سقوط هواپیما