Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

گرامیداشت یاد قربانیان پرواز ۹۵۲۵

گرامیداشت یاد قربانیان پرواز ۹۵۲۵
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کلیسای کاتولیک سن لامبرتوس در شهر دوسلدورف برای گرامیداشت یاد سرنشینان پرواز ۹۵۲۵ روز جمعه و با حضور جمعی از بستگان قربانیان مراسم عشای ربانی برپا

آگهی

کلیسای کاتولیک سن لامبرتوس در شهر دوسلدورف برای گرامیداشت یاد سرنشینان پرواز ۹۵۲۵ روز جمعه و با حضور جمعی از بستگان قربانیان مراسم عشای ربانی برپا کرد.

کریستوف دورپینگائوس، مسوول فوریت های حوادث ناگوار به خبرنگاران می گوید: «اگر کسی اقدامی جنون آمیز کند یا دست به خودکشی بزند، شرایط بسیار سختی را رقم می زند و کنارآمدن با اندوهش سخت تر است.»

علاوه بر آلمانی ها، مردم اسپانیا نیز در اندوه مرگ ۱۵۰سرنشین هواپیمایی هستند که سه شنبه هفته گذشته بارسلون را به قصد دوسلدورف ترک کرد ولی هرگز به مقصد نرسید. خوان پاردو که همسر و دختر و نوه اش را در این رویداد از دست داده می گوید: «واقعیت این است که من سه نفر را که عاشقشان بودم از دست دادم. من اهمیتی نمی دهم که این حادثه تصادفی بوده یا به عمد. علاقه ای به دانستنش ندارم. من به همراه تمام بچه هایم به جایی می روم که همه آنان جان باختند.»

لو ورنه، محل سقوط ایرباس ۳۲۰ متعلق به شرکت جرمن وینگز در جنوب فرانسه است. جمعی از خانواده های قربانیان پرواز ۹۵۲۵ با سفر به نزدیکی صحنه حادثه، بر سنگ یادبود آنان، گل گذاشتند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کمک نظامی یک میلیارد یورویی اسپانیا به اوکراین؛ مادرید و کی‌یف توافقنامه دفاعی امضا کردند

جدی‌ترین حمله داعش به خارجی‌ها در دوران طالبان؛ حادثه‌دیدگان اسپانیایی افغانستان را ترک کردند

سوسیالیست‌ها در انتخابات کاتالونیا پیروز شدند اما برای تشکیل دولت نیاز به آرای جدایی‌طلبان دارند