گرامیداشت یاد قربانیان پرواز ۹۵۲۵

گرامیداشت یاد قربانیان پرواز ۹۵۲۵
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کلیسای کاتولیک سن لامبرتوس در شهر دوسلدورف برای گرامیداشت یاد سرنشینان پرواز ۹۵۲۵ روز جمعه و با حضور جمعی از بستگان قربانیان مراسم عشای ربانی برپا

کلیسای کاتولیک سن لامبرتوس در شهر دوسلدورف برای گرامیداشت یاد سرنشینان پرواز ۹۵۲۵ روز جمعه و با حضور جمعی از بستگان قربانیان مراسم عشای ربانی برپا کرد.

آگهی

کریستوف دورپینگائوس، مسوول فوریت های حوادث ناگوار به خبرنگاران می گوید: «اگر کسی اقدامی جنون آمیز کند یا دست به خودکشی بزند، شرایط بسیار سختی را رقم می زند و کنارآمدن با اندوهش سخت تر است.»

علاوه بر آلمانی ها، مردم اسپانیا نیز در اندوه مرگ ۱۵۰سرنشین هواپیمایی هستند که سه شنبه هفته گذشته بارسلون را به قصد دوسلدورف ترک کرد ولی هرگز به مقصد نرسید. خوان پاردو که همسر و دختر و نوه اش را در این رویداد از دست داده می گوید: «واقعیت این است که من سه نفر را که عاشقشان بودم از دست دادم. من اهمیتی نمی دهم که این حادثه تصادفی بوده یا به عمد. علاقه ای به دانستنش ندارم. من به همراه تمام بچه هایم به جایی می روم که همه آنان جان باختند.»

لو ورنه، محل سقوط ایرباس ۳۲۰ متعلق به شرکت جرمن وینگز در جنوب فرانسه است. جمعی از خانواده های قربانیان پرواز ۹۵۲۵ با سفر به نزدیکی صحنه حادثه، بر سنگ یادبود آنان، گل گذاشتند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روایتی از سقوط اف۳۵ آمریکایی؛ خلبان پس از فرود در حیاط خلوت یک منزل مسکونی درخواست آمبولانس کرد

سقوط هواپیمای نظامی در ایتالیا جان یک دختر بچه را گرفت و خانواده‌اش را راهی بیمارستان کرد

سقوط هواپیما در برزیل ۱۴ کشته برجای گذاشت