در هواپیمای جرمن وینگز؛ یکی از خلبان ها پشت در قفل شده کابین گیر کرده بود

در هواپیمای جرمن وینگز؛ یکی از خلبان ها پشت در قفل شده کابین گیر کرده بود
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تحقیقات بر روی جعبه سیاه هواپیمای خطوط هوایی جرمن وینگز در سازمان تحقیقات هوانوردی فرانسه (BEA) ادامه دارد. داده های جعبه سیاه هواپیمای ایرباس ای۳۲۰

آگهی

تحقیقات بر روی جعبه سیاه هواپیمای خطوط هوایی جرمن وینگز در سازمان تحقیقات هوانوردی فرانسه (BEA) ادامه دارد.

داده های جعبه سیاه هواپیمای ایرباس ای۳۲۰ حاکی از آن است که قبل از سانحه، یکی از دو خلبان بیرون از کابین و پشت در قفل شده کابین گیر کرده بود.

براساس گزارش روزنامه نیویورک تایمز و به نقل از یکی از محققان ارشد تیم تحقیق، این خلبان چندین بار به در قفل شده کابین زده بود اما در پاسخ، صدایی از داخل کابین شنیده نشده است. پس از آن او ظاهرا درصدد بود تا در کابین را بشکند.

رمی ژوتی، مدیر سازمان تحقیقات هوانوردی فرانسه ضمن اظهار امیدواری نسبت به روشن شدن نتیجه تحقیقات، گفته است که استخراح و تحلیل کامل داده های جعبه سیاه ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها زمان ببرد.

هواپیمای مسافربری ایراباس خطوط هوایی جرمن وینگز با ۱۵۰ سرنشین روز سه شنبه از بارسلون اسپانیا به دوسلدورف آلمان به پرواز درآمد اما در ارتفاعات آلپ در جنوب فرانسه سقوط کرد و تمام سرنشینان آن جان باختند.

همزمان با حضور خانواده های قربانیان در سین لز آلپ، نزدیکی محل حادثه، جمع آوری اجساد در ارتقاعات آلپ و انتقال آنها با هلی کوپتر در حال انجام است.

بیش از ۳۰۰ پلیس ژاندارمری و چندین پزشک در عملیات شناسایی هویت اجساد قربانیان در محل حضور دارند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مشاهدات یکی از اولین روزنامه نگارانی که به محل سانحه هواپیمای جرمن وینگز رسید

دیدار رهبران سه کشور اروپایی از محل وقوع سانحه هوایی کمپانی جرمن وینگز

شهر «هالترن آمزه» در سوگ ۱۶ دانش آموز فرو رفته است