Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

پستهای بازرسی در شرق اوکراین مانعی در تامین مواد غذایی ساکنان منطقه

پستهای بازرسی در شرق اوکراین مانعی در تامین مواد غذایی ساکنان منطقه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آرامش به شرق اوکراین بازگشته است اما ساکنان مناطق تحت کنترل جدایی طلبان در وضعیت دشواری به سر می برند. پست های ایست و بازرسی، سازوکاری که از سوی دولت

آگهی

آرامش به شرق اوکراین بازگشته است اما ساکنان مناطق تحت کنترل جدایی طلبان در وضعیت دشواری به سر می برند.

پست های ایست و بازرسی، سازوکاری که از سوی دولت اوکراین برای امنیت بیشتر درنظر گرفته شده، روزگار را بر ساکنان این منطقه سخت تر کرده است.

آنها نظامیان دولت مرکزی اوکراین را به محاصره اقتصادی متهم می کنند، حال آنکه نظامیان وجود پست های ایست و بازرسی را برای امنیت منطقه ضروری می دانند.

ولودیمیر کاچانوتسکی، سرهنگ ارتش اوکراین گفت: «این اولین اقدام برای تامین امنیت شهروندانی است که در این منطقه زندگی می کنند. پست های ایست و بازرسی ها جلوی خرابکاران را می گیرد. آنهایی که اطلاعات مربوط به فعالیت سربازان و وضعیت کلی اوکراین را در اختیار گروههای مسلح غیرقانونی قرار می دهند.»

یکی از این پست های بازرسی روز سه شنبه در کوارخوفه در نزدیکی دونتسک ایجاد شده است و ماموران مستقر در آن تمام وسایل نقلیه را به دقت کنترل می کنند.

یک راننده کامیون از خارکیف گفت: «در منطقه مشکل مواد غذایی وجود دارد برای اینکه اجازه نمی دهند رد شویم. شاید آنها این موضوع را درک نمی کنند اما این کار موجب نارضایتی و خشم مردم می شود. آنها مردم را از خود دور می کنند.»

ساکنان مناطق تحت کنترل جدایی طلبان امیدوارند در نبود چنین موانعی بتوانند آزادانه به مناطق تحت کنترل دولت مرکزی رفت و آمد کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها