Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

تحریمهای اروپا علیه روسیه تا سپتامبر تمدید شد

تحریمهای اروپا علیه روسیه تا سپتامبر تمدید شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در راستای تشدید درگیریها در شرق اوکراین، خصوصا کشتار بیش از ۳۰ شهروند در جریان حمله به شهر بندری ماریوپل، وزیران خارجه عضو اتحادیه اروپا در بروکسل،

آگهی

در راستای تشدید درگیریها در شرق اوکراین، خصوصا کشتار بیش از ۳۰ شهروند در جریان حمله به شهر بندری ماریوپل، وزیران خارجه عضو اتحادیه اروپا در بروکسل، جلسه ای ویژه برگزار کردند.

آنان تصمیم گرفتند که تحریمهای بانکی علیه برخی از فرماندهان جدایی طلبان هوادار روسیه را تا ماه سپتامبر تمدید کنند. در فهرست افراد تحریم شده از سوی اتحادیه اروپا، نام ۱۳۲ تن از حامیان جدایی طلبان هوادار روسیه دیده می شود.

نیکوس گوتزیاس، وزیر خارجه دولت جدید یونان گفت: “امروز با تفاهم کامل نسبت به سیاستهای اروپا در قبال روسیه تصمیم گیری کردیم. اینگونه نشان داددیم آنطور که رسانه ها می گویند یونانی ها شرور و پسرهای بد اروپا نیستند.”

اتحادیه اروپا خواستار افزایش تحریمها علیه روسیه در آینده نزدیک است، اما پیش از آن نمایندگان کشورهای عضو اتحادیه به انتظار گفتگوهای صلح مینسک نشسته اند.

بلاروس می گوید دور تازه مذاکرات بین اوکراین، روسیه و سازمان امنیت و همکاری اروپا روز جمعه در مینسک، پایتخت بلاروس، آغاز می شود. نتیجه این گفتگوها تاثیر زیادی بر روند تصمیم گیریهای اتحادیه اروپا در اجرای تحریمهای تازه علیه روسیه خواهد داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مجارستان، پاشنه آشیل اتحادیه اروپا در جنگ روسیه با اوکراین؛ وتوی بوداپست خشم اعضا را برانگیخته است

بورل: برای صلح خاورمیانه به یک تشکیلات فلسطینی کارآمد و قوی نیاز است

نخستین قانون کار جهان برای روسپی‌گری؛ آیا بلژیک نگاه اروپا به کارگران جنسی را عوض می‌کند؟