Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

پایان مسابقات ماجراجویانه «درخت سبز»

پایان مسابقات ماجراجویانه «درخت سبز»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

سیزدهیمن مسابقات ماجراجویانه «درخت سبز» ویژه بانوان، که در کامبوج برگزار می شد، خاتمه یافت. این مسابقات ترکیبی از چند رشته ماجراجویانه چون قایقرانی کایاک، دوندگی، دوچرخه سواری و رشته هایی چنین است.

برنامه روز چهارم این مسابقات در روز شنبه، جستن گنج در معابد انگکور وات، بایون و تاپروم بود. این معابد در جنگل انکگور واقع شده اند، جنگلی که میزبان ۹۳ معبد متعلق به قرون ۹ تا ۱۵ میلادی است.

یکشنبه، روز پنجم رقابت ها، با مسابقه دوچرخه کوهستان پیگیری شد. رکاب زنان این روز، کار خود را از ساعت ۷ صبح شروع کردند تا به گرمای طاقت فرسای روستای فوم کامبوج نخورند. مسیری چهل و پنج کیلومتری که البته از مسیر مرحله نخست دوچرخه سواری کم فراز و نشیب تر بود. هرچند تیم ها باید انرژی را برای پایان کار که پایانی بسیار دشوار و فیزیکی بود نگه می داشتند.

در فاصله هشتصد متری از خط پایان، ورزشکاران دوچرخه ها را انداخته و دوان دوان به سمت معبد چائو سری ویبول رفتند. در پایان، تیم شماره ۱۰ در مقام نخست قرار گرفت و تیم های ۷ و ۱۲ دوم و سوم شدند.

سرژ رومبی، خبرنگار اعزامی یورونیوز به کامبوج می گوید: «با تمام شدن مسابقات ماجراجویانه “درخت سبز” در کامبوج، رقابت میان ۸۴ تیم شرکت کننده به پایان رسید. دیدار تا سال آینده و مسابقاتی دیگر در مکانی که هنوز نمی دانیم کجاست.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تور دو فرانس زنان که سال‌ها بی‌توجه و بی‌تماشاگر ماند؛ دوچرخه‌سوار هلندی قهرمان دومین دوره شد

استقبال ده‌ها هزار نفر در کپنهاگ از یوناس وینگگارد قهرمان مسابقات تور دو فرانس

دوچرخه‌سوار بریتانیایی رکورد سرعت رکاب‌ زدن در یک ساعت را شکست