ام‌اس-۱۳؛ گروهی که برای دفاع از مهاجران تشکیل اما باندی تبهکار شد

ویدیوها. ام‌اس-۱۳؛ گروهی که برای دفاع از مهاجران تشکیل اما باندی تبهکار شد

در این ویدئو تصاویر دستگیرشدگانی را می‌بینید که مظنون به عضویت در باند جنایتکار «مارا سالواتروچا» موسوم به ام‌اس-۱۳هستند. پلیس هندوراس این افراد را روز شنبه و پس از حمله به یک مرکز عملیاتی این باند در کوه‌های استان «اولانچو» واقع در شمال «تگوسیگالپا»، پایتخت هندوراس، دستگیر کرد. گروه موسوم به ام‌اس-۱۳ پیش از آن که به باندی تبهکار و جهانی تبدیل شود، در دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی در لوس‌آنجلس ایالت کالیفرنیای آمریکا و برای محافظت از مهاجران السالوادوری در برابر گروه‌های تبهکار تشکیل شده بود.اعضای این گروه پس از پایان جنگ داخلی السالوادور در سال ۱۹۹۲ میلادی از آمریکا دیپورت شدند. باند ام‌اس-۱۳ امروزه در بسیاری از مناطق در آمریکا، کانادا، مکزیک و آمریکای مرکزی فعال است. اغلب اعضای این باند را شهروندان کشورهای آمریکای مرکزی خصوصا السالوادور تشکیل می‌دهند.

در این ویدئو تصاویر دستگیرشدگانی را می‌بینید که مظنون به عضویت در باند جنایتکار «مارا سالواتروچا» موسوم به ام‌اس-۱۳هستند. پلیس هندوراس این افراد را روز شنبه و پس از حمله به یک مرکز عملیاتی این باند در کوه‌های استان «اولانچو» واقع در شمال «تگوسیگالپا»، پایتخت هندوراس، دستگیر کرد. گروه موسوم به ام‌اس-۱۳ پیش از آن که به باندی تبهکار و جهانی تبدیل شود، در دهه ۷۰ و ۸۰ میلادی در لوس‌آنجلس ایالت کالیفرنیای آمریکا و برای محافظت از مهاجران السالوادوری در برابر گروه‌های تبهکار تشکیل شده بود.
اعضای این گروه پس از پایان جنگ داخلی السالوادور در سال ۱۹۹۲ میلادی از آمریکا دیپورت شدند. باند ام‌اس-۱۳ امروزه در بسیاری از مناطق در آمریکا، کانادا، مکزیک و آمریکای مرکزی فعال است. اغلب اعضای این باند را شهروندان کشورهای آمریکای مرکزی خصوصا السالوادور تشکیل می‌دهند.

تازه‌ترین ویدیو