ویدئو؛ شیرهای دریایی در شهر توریستی آرژانتین جا خوش کردند
با عرض پوزش؛ این مطلب در زبان مورد نظر شما موجود نیست

ویدئو؛ شیرهای دریایی در شهر توریستی آرژانتین جا خوش کردند

ترس از شیوع ویروس کرونا باعث منع و یا به حداقل رسیدن رفت و آمد در بسیاری از کشورهای جهان از جمله آرژانیتن و خالی شدن شهرها از جمعیت شده و فضا را برای حیوانات وحشی بازتر کرده است. در این ویدئو در شهر توریستی مار دل پلاتا در۴۰۰ کیلومتری جنوب بوئنوس آیرس، پایتخت آرژانتین واقع در ساحل اقیانوس اطلس، شیرهای دریایی را می بینیم که در خیابان جا خوش کرده‌اند. مامنو و زیستگاه شیرهای دریایی اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس است.شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در آرژانتین تا به امروز پنجشنبه ۲۳ آوریل، به ترتیب کمتر از ۲۰۰ و ۴ هزار نفر است.

ترس از شیوع ویروس کرونا باعث منع و یا به حداقل رسیدن رفت و آمد در بسیاری از کشورهای جهان از جمله آرژانیتن و خالی شدن شهرها از جمعیت شده و فضا را برای حیوانات وحشی بازتر کرده است. در این ویدئو در شهر توریستی مار دل پلاتا در۴۰۰ کیلومتری جنوب بوئنوس آیرس، پایتخت آرژانتین واقع در ساحل اقیانوس اطلس، شیرهای دریایی را می بینیم که در خیابان جا خوش کرده‌اند. مامنو و زیستگاه شیرهای دریایی اقیانوس آرام و اقیانوس اطلس است.
شمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در آرژانتین تا به امروز پنجشنبه ۲۳ آوریل، به ترتیب کمتر از ۲۰۰ و ۴ هزار نفر است.

تازه‌ترین ویدیو

با عرض پوزش؛ این مطلب در زبان مورد نظر شما موجود نیست