گلچین ویدئوهای هفته؛ از آب‌بازی با فیل‌ها در تایلند تا سیل در برزیل

ویدیوها. گلچین ویدئوهای هفته؛ از آب‌بازی با فیل‌ها در تایلند تا سیل در برزیل

در گلچین ویدئوهای بدون شرح این هفته در ابتدا ویدئویی از مراسم آب بازی با فیل ها همزمان با سال جدید تایلندی را مشاهده می کنیم.

در گلچین ویدئوهای بدون شرح این هفته در ابتدا ویدئویی از مراسم آب بازی با فیل ها همزمان با سال جدید تایلندی را مشاهده می کنیم.

تایلندی ها روز پنجشنبه به همراه گردشگران در گرامیداشت آغاز سال نوی تایلندی به آب بازی با فیل ها پرداختند. شرکت کنندگان در این مراسم فیل ها را با رنگ های شاد رنگ آمیزی کرده بودند.

از مراسم آب بازی در تایلند که همزمان با آغاز سال جدید در این کشور برگزار می شود به عنوان بزرگترین مراسم آب بازی در جهان یاد می شود.

در دومین ویدئوی این هفته شاهد حضور صدها گردشگر در شهر شیروئیشی ژاپن هستیم.

پارک شهر شیروئیشی به دلیل گل های رنگارنگ خود در فصل بهار شهرت یافته است. هر ساله شماری از ساکنان شهر نیز به عنوان راهنمایان داوطلب در پارک حضور دارند تا گردشگران را راهنمایی کنند.

در سومین ویدئو تصاویری از جاری شدن سیل در شهر ریودوژانیرو، دومین شهر بزرگ برزیل را می بینیم. 

سیل ریودوژانیرو دست کم ۹ کشته بر جای گذاشت. بارندگی شدید در ریودوژانیرو در مناطق فقیرنشین حاشیه این شهر خسارات زیادی به بار آورد. شهردار ریودوژانیرو به دنبال جاری شدن سیل اعلام وضعیت اضطراری کرد.

در چهارمین ویدئوی بدون شرح این هفته شاهد تصاویری از کشف مومیایی ۲۵۰۰ ساله در جنوب قاهره، پایتخت مصر هستیم. زاهی حواس، باستان‌شناس مشهور مصری و تیمش روز دوشنبه در جریان تحقیقاتشان در آرامگاهی باستانی در جنوب قاهره، یک مومیایی ۲۵۰۰ ساله را کشف کردند. این مومیایی متعلق به یکی از روحانیون برجستۀ مصر باستان است.

آخرین ویدئوی بدون شرح این هفته تصاویری از نمایش بازیگران سریال بازی تاج و تخت در برج لندن است. گردشگرانی که روز سه‌شنبه ۲۰ فروردین برای مشاهده مراسم تعویض پست نگهبانان در برج لندن بریتانیا به این مکان رفته بودند، ناگهان خود را در وسط سریال تاج و تخت با بازیگران آن یافتند.

گروه موزیک سربازان بریتانیایی با سازهای خود نمایش این بازیگران را همراهی کردند.

تازه‌ترین ویدیو