Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
تلو تلو خوردن رئیس کمیسیون اروپا در نشست سران ناتو
به روز شده در:

ویدیوها. تلو تلو خوردن رئیس کمیسیون اروپا در نشست سران ناتو

تلو تلو خوردن رئیس کمیسیون اروپا در نشست سران ناتو در بروکسل جنجال‌برانگیز شد.

تلو تلو خوردن رئیس کمیسیون اروپا در نشست سران ناتو در بروکسل جنجال‌برانگیز شد.

ژان کلود یونکر در حالی در نشست سالانه ناتو در بروکسل شرکت کرد که ابتدا برای شرکت در عکس گروهی با رهبران کشورهای عضو به نظر می‌رسید توانایی راه رفتن ندارد. همچنین برای شرکت در نشست خبری دو نفر از همراهان ژان کلود یونکر ناگزیر زیر بغل‌های او را گرفتند.

پیش از آن روز شنبه در مراسم ویژه‌ای که در پارک سنکانتنر بروکسل با حضور رهبران کشورهای عضو ناتو برگزار شد کاملا مشخص بود که رئیس کمیسیون اروپا از عدم تعادل رنج می‌برد.

مستی یا بیماری؟

به گفته خبرنگاران حاضر در این نشست و آن طور که تصاویر ثبت کرده‌اند در بیشتر موارد به نظر می‌رسد که رئیس کمیسیون اروپا کاملا اختیار گام‌هایش را ندارد و به دلیل خنده‌های مداوم او برخی حالت عجیب او را ناشی از مصرف بی رویه الکل می‌دانند.

مارک روت نخست وزیر هلند به خبرنگاران گفت که رئیس کمیسیون اروپا به او گفته است دلیل اصلی سختی در حرکت درد وحشتناک سیاتیک است که او را از راه رفتن بازداشته است. در همین حال آنتونیو کوستا، نخست وزیری پرتغال که در بخشی از مراسم زیر بغل یونکر را گرفته بود می‌گوید تمام روز رئیس کمیسیون اروپا از درد کمر رنج برده است. ژان کلود یونکر در جریان نشست سالانه ناتو در بروکسل در این نشست حاضر شده بود.

نخست وزیر پیشین لوکزامبورگ یکی از پرنفوذترین چهره‌های اتحادیه اروپا در دو دهه اخیر است. آقای یونکر متولد ۱۹۵۴ میلادی است.

آگهی
آگهی

تازه‌ترین ویدیو

آگهی
آگهی
آگهی