Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته؛ وقتی باد کلاه پاپ را می‌رباید
به روز شده در:

ویدیوها. گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته؛ وقتی باد کلاه پاپ را می‌رباید

در ویدئوهای بدون شرح هفته ابتدا به ژرار دوپاردیو، هنرپیشه فرانسوی می‌پردازیم که شهروندی افتخاری روسیه را دارد. وی برای شرکت در انتخابات روز یکشنبه ۱۸ مارس روسیه به سفارت این کشور در پاریس رفت و رای خود را به صندوق انداخت.

  • در ویدئوهای بدون شرح هفته ابتدا به ژرار دوپاردیو، هنرپیشه فرانسوی می‌پردازیم که شهروندی افتخاری روسیه را دارد. وی برای شرکت در انتخابات روز یکشنبه ۱۸ مارس روسیه به سفارت این کشور در پاریس رفت و رای خود را به صندوق انداخت.

  • تصاویر بعدی متعلق به سقوط کانتینر‌های باری بدلیل حرکت کشتی در بندر کراچی پاکستان است. این حادثه هیچ زخمی در بر نداشت اما ۲۱ کانتینر دیگر به آب افتاده و آسیب دیدند.

  • ویدئوی سوم نوازندگی گروه موسیقی «تین باند» در شهر آنکارای ترکیه با استفاده از سطل‌های زباله به‌عنوان ساز است. نوازندگان این گروه کارکنان شهرداری هستند که اولین کنسرت خود را سال گذشته برگذار کردند.

  • تصاویر بعدی خانه تکانی بهاری دیوار ندبه در بیت‌المقدس را نشان می‌دهد. دیوار ندبه دو بار در سال تمیز می‌شود. هزاران نامه زائران در این مراسم از شیارهای دیوار برداشته و در کوه زیتون دفن می‌شوند.

  • تصویر پنجم بر باد رفتن کلاه پاپ را نشان می‌دهد. پاپ فرانسیس که ۲۱ مارس یعنی اولین روز فصل بهار در میدان سنت پیتر واتیکان سخنرانی می‌کرد که در میانۀ صحبت‌هایش هنگامی‌ که بهاری خوب را برای پیروان کاتولیک آرزو می‌کرد، باد کلاه او را برد؛ این اتفاق خنده حاضران را در پی داشت.

  • طلب نور و انرژی از خورشید؛ آئین کهن مکزیکی‌ها در اولین روز بهار ویدئوی ششم این هفته است. مردم مکزیک عقیده دارند که با حضور در در اطراف تئوتیئواکان، مکان باستانی در نزدیکی مکزیکو سیتی در روز اول فروردین می‌توانند انرژی یک سال خود را از اولین پرتوهای آفتاب بدست آورند.

  • آرین ویدئوی هفته تلاش استرالیایی‌ها برای نجات ۱۵۰ نهنگی است که در خلیج هملین در استرالیای غربی دست به خودکشی دسته‌جمعی زدند.

آگهی
آگهی

تازه‌ترین ویدیو

آگهی
آگهی
آگهی