Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

اعتباردهندگان به یونان در مورد اعمال اقدامات ریاضتی در این کشور بدبینند

اعتباردهندگان به یونان در مورد اعمال اقدامات ریاضتی در این کشور بدبینند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پیر موسکوویسی، کمیسر اتحادیه اروپا در امور اقتصادی و مالی برای یک دیدار دو روزه در آتن است تا در مورد روند اعمال برنامه ریاضتی با مقامات این کشور

آگهی

پیر موسکوویسی، کمیسر اتحادیه اروپا در امور اقتصادی و مالی برای یک دیدار دو روزه در آتن است تا در مورد روند اعمال برنامه ریاضتی با مقامات این کشور گفتگو کند. در میان اقداماتی که برای دور دوم کمکهای مالی به یونان درنظر گفته شده، وضع مالیات بر کشاورزان و محدودیت در دریافت حقوق بازنشستگی است که باید در این هفته به رای پارلمان گذاشته شود.

ورنر هویر، رئیس بانک سرمایه گذاری اروپا گفت: “هر جا که بتوانید بدون وارد آوردن خسارت صرفه جویی کنید، باید بکنید. اما، اگر کاهش هزینه ها به افت نواحی ای (در اقتصاد) منجر شود که برای ادامه یا گسترش مهم است، باید از آن پرهیز کرد. برای مثال، معتقدم که نباید اقداماتی را که ممکن است به آموزش، پژوهش و نوآوری در این کشور لطمه بزند، اعمال کرد.”

رئیس گروه وزرای دارایی منطقه یورو گفته است دولت یونان هنوز اقدامات بسیاری را باید به مرحله عمل بگذارد.

هرچند اقدامات ریاضتی که شامل وضع مالیات بر کشاورزان می شود، با اعتراض مردم روبرو شده است، اما بنظر نمی رسد پارلمان یونان از تصویب این قوانین طفره برود.

ستاماتیس جیانیسیس، گزارشگر یورونیوز در یونان می گوید: “علیرغم اطمینان خاطرهای دولت یونان که می گوید تعهداتش طبق برنامه پیش می رود، اعتباردهندگان این کشور در مورد سرعت و عمق اصلاحاتی (که دولت یونان در دست اجرا دارد) بدبینند.”

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نشست بی‌حاصل برای تعیین منصب‌های اصلی اتحادیه اروپا؛ راست میانه و ایتالیایی‌ها چه خوابی دیده‌اند؟

خلبانان جوان اوکراینی در فرانسه با ذهنیتی متفاوت‌تر از آموزه‌های شوروی دوره می‌بینند

فهرست نامزدها برای پست‌های کلیدی اتحادیه اروپا در مهمانی غیررسمی سران؛ چه کسانی می‌مانند و می‌روند؟