کلکسیون «ریانا و پوما» در هفته مد نیویورک

کلکسیون «ریانا و پوما» در هفته مد نیویورک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هفته مد نیویورک بهترین فرصت برای نمایش کلکسیون تازه ریانا است که با همکاری پوما، تولید کننده آلمانی کالاهای ورزشی تهیه شده است. عنوان این مجموعه

آگهی

هفته مد نیویورک بهترین فرصت برای نمایش کلکسیون تازه ریانا است که با همکاری پوما، تولید کننده آلمانی کالاهای ورزشی تهیه شده است. عنوان این مجموعه «فنتی پوما بای ریانا» (Fenty Puma by Rihanna)، نام و نام خانوادگی خواننده پاپ را یدک می کشد. خواننده ۲۷ ساله گفت: «حال و هوای این مجموعه پوشاک، لباس خیابان است. از فرهنگ پوشاک خیابان ژاپنی الهام گرفته و کمی تیره و گرفته یا گوتیک هم است. از رنگ های اصلی مانند سیاه، سفید و خاکستری استفاده کردم تا اسپرتی باشد». بخشی از این مجموعه بازتابی از سبک و سیاق پوشاک این خواننده پاپ است. اما در بخشی دیگر سبکی که «گتوی گوتیک» نامیده می شود با شورت های بلند سفید، بارانی یا کت مخمل و هودی اندازه بزرگ و در رنگ های عمدتا سیاه، خاکستری با تعادلی از سفید عرضه شد.

«پولو رالف لورن» (POLO RALPH LAUREN)
کلکسیون «پولو رالف لورن» از کلوپ شکار و پاب های معروف انگلیسی الهام گرفته که هم در طراحی و رنگ لباس ها و هم در نحوه عرضه آن توسط مدل ها بازتاب دارد. لباس ها مانند همیشه با تکیه بر عناصر کلاسیک در طراحی این برند اما با جلوه تازه عرضه شده اند. «پولو رالف لورن» دهه ۸۰ میلادی توسط رالف لورن، طراح ۷۶ ساله آمریکایی با تولید کراوات و پوشاک مردانه تاسیس شد و در این چند دهه سبک کلاسیک لوکس و راحت در طراحی پوشاک را حفظ کرده است.

«توشیدا شوجی» (TADASHI SHOJI)
کلکسیون پاییز و زمستان سال آینده «توشیدا شوجی» (TADASHI SHOJI)، طراح ژاپنی تبار ساکن آمریکا از تزیینات بدنی و تتو الهام گرفته است. طراح ۶۶ ساله که بویژه برای لباس های فرش قرمز ستاره ها شهرت دارد، در این مجموعه از طرح های هندسی و بومی و همچنین رنگ های سیاه، بژ، برنز و متالیک بهره برده است.

در هفته مد نیویورک که تا ۱۸ فوریه ادامه دارد ، بیش از ۱۵۰ طراح از کشورهای مختلف شرکت کرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ریانا خطاب به ترامپ: از موسیقی من در کارزارهای انتخاباتی استفاده نکن

«تجربه مُد ووگ» در دوبی؛ معرفی طراحان نوظهور

هجوم هواداران به بریتنی اسپیرز در جریان سفر او به اسرائیل