Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

آغاز اکران فیلم»هابیت : نبرد پنج ارتش«

آغاز اکران فیلم»هابیت : نبرد پنج ارتش«
Copyright 
نگارش از Euronews با استفاده از  Reuters/APTN
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

طرفداران خاورمیانه ای فیلم» هابیت : نبرد پنج ارتش « از اکران اولیه این فیلم در لندن در روز دوشنبه اول دسامبر استقبال زیادی کردند. پیتر جکسون که با

آگهی

طرفداران خاورمیانه ای فیلم» هابیت : نبرد پنج ارتش « از اکران اولیه این فیلم در لندن در روز دوشنبه اول دسامبر استقبال زیادی کردند.
پیتر جکسون که با فیلمهای» ارباب حلقه ها « اولین بار یک اثر تولکین را به روی پرده سینما برده بود ابتدا در نظر داشت که دو فیلم از» هابیت «بسازد ولی او در نهایت مواد کافی برای ساختن سه فیلم از آن را پیدا کرد.

این کارگردان نیوزیلندی اکنون به مدتی استراحت فکر می کند.

او می گوید» یک تعطیلات؟ نمی دانم! من به یک استراحت طولانی تر می روم و فکر کنم اولین بار بعد از پانزده سال است که میتوانم بشینم و پایم را دراز کنم .شاید رفتن به سواحل فیجی خوب باشد، اینطور نیست؟ باید دلپسند باشد«.

فیلم »هابیت :نبرد پنج ارتش « هابیت بیلبو بگینز را نشان می دهد که در تلاش با گندالف جادوگر و 13 کوتوله می خواهند گنجی عظیم که توسط اسماگ اژدها در تک کوه نگهداری می شود را بیابند.جایی که در قدیم محل سلطنت کوتوله ها بوده است.

این فیلم همچنین صحنه رویارویی عظیم بین ارتش اورک ها و اتحاد شکننده الف ها، مردان وکوتوله ها است.

مارتین فریمن، که نقش بیلبو را ایفا می کند می گوید که او احساس می کند» هابیت« ، که تنها یک جلد کتاب در مقایسه با سه جلد کتاب » ارباب حلقه ها « است در نهایت به عنوان یک فیلم سه گانه شکل گرفت و این تصمیم جکسون قانع کننده بود .

او در مورد فشار کار می گوید» : من فکر می کنم شما فشار را برای هر کاری احساس می کنید چرا که می خواهید درست انجام شود . شما همیشه می خواهید کار را خوب انجام دهید اما آنچه در مورد انجام آن در نیوزیلند دلپذیر بود این بود که شما فشار خارج را احساس نمی کنید، حداقل من هیچ فشار خارجی راهیچ وقت برای این شخصیت احساس نکردم.«

ایان مک کلن، که به عنوان گندالف در تمام شش فیلم پیتر جکسون در» میانه زمین «ایفای نقش می کند می گوید برای او این داستان تمام نشده است.

او می گوید» :ما» ارباب حلقه ها « را قبل ازتولد این افراد می ساختیم. این نشانه ی خوبی است، اینطور نیست؟ چراکه حالا بچه های اینها هم می روند فیلم را می بینند و این هم پایان کارنخواهد بود.فیلمها حالا حالاها باقی می مانند و بارها و بارها دیده می شوند «.

دیگر بازیگران فیلم بندیکت کامبربچ در نقش اسماگ اژدها و اوانجلین لیلی در نقش الف توریل هستند.

فیلم»هابیت : نبرد پنج ارتش «این ماه در سرتاسر جهان اکران می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم چی ببینیم؟ با آثار محبوب کارگردان‌های سرشناس آشنا شوید

جوایز فیلم اروپا؛ با ۵ فیلم برتر اروپایی سال ۲۰۲۳ آشنا شوید

شمارش معکوس برای اعلام برنده جایزه «لوکس» پارلمان اروپا به فیلم برتر ۲۰۲۳ آغاز شد