Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مایکل بوبله: سلطان سبک جازسوینگ

با همکاری
مایکل بوبله: سلطان سبک جازسوینگ
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مایکل بوبله سلطان جاز سوینگ و موسیقی پاپ: با ثبت فروش بیش از سی میلیون نسخه ازآثارش، از برگزاری تورجهانی خود راضی بنظر می رسد. در جریان گفتگویش در گدانسک در شمال لهستان با یورونیوز از پدربزرگ ایتالیایی خود برایمان گفت. پدربزرگی که درهای دنیای موسیقی را برویش گشود.

مایکل بوبله :” وقتی به پدربزرگم فکر می کنم در واقع به شخصیتی می اندیشم که همیشه آرزو داشتم باشم. او یک انسان تمام وکمال بود. رابطه ما مثل رابطه دو دوست برای بیست و پنج سال ادامه پیدا کرد. از نظر موسیقی هم رابطه جالبی بین ما بود چون من به یکی از طرفداران “ گریت امریکن سانگ بوک” تیدیل شده بودم که او هم به آن علاقه زیادی داشت… بنابراین از یک موضوع مشترک خوشمان می آمد… و دوستی ما تا حد زیادی از این مسئله تاثیر می پذیرفت و داشتن همین علاقه مشترک این شعله را روشن تر کرد.”

یک مرد حساس ولی در عین حال رک و شفاف. انسانی منطقی. مایکل هیچگاه شک به دلش راه نمی دهد وبا شهامت و حس درونی خود به جلو می رود.

مایکل:” من به ندای درون خود گوش می دهم و نه به بقیه.مشکل این نیست که آیا شما گوش می دهید یا نمی دهید مشکل این است که آیا شما واقعا به ندای درونیتان اعتنا می کنید یا نمی کنید. برای اینکه درون و دل من به من می گوید چه چیزی درست است و چه چیزی نیست ولی در نهایت این من هستم که تصمیم می گیرم که کاری را انجام بدهم یا ندهم و چپ بروم یا راست. این دروغ است که بگویم همیشه راه درست را انتخاب می کنم . اما همیشه حق با سخن دلم است. فقط می دانم که برخی مواقع تصمیمات اشتباهی گرفته ام.”

مایکل:” من خیلی به خودم مطمئن نبودم و روی سن اعتماد به نفس نداشتم. بیشتر از اینکه بفکر اجرای درست یک آهنگ باشم بفکر خنداندن و شاد کردن مردم بودم. اگر بخواهم صادقانه بگویم زیرکی من بیشتر از این حد نبود و هنوز بقول معروف پخته و بالغ نشده بودم. بعد از این مسئله صدمه دیدم و کلا مرا در هم شکست. بعد از چند رابطه عشقی، نشستم و با خودم فکر کردم و نهایتا به این نتیجه رسیدم که این آدمی که الان هستم آنچیزی نیست که دوست داشتم باشم. می دانم که الان اجراهای بهتری دارم و راوی موفق تری هستم، اما بعنوان یک انسان هرگز چنین احساسی نداشته ام. خیلی تا رسیدن به پدربزرگم که آرزوی من است فاصله دارم.”

مایکل نشان داده که می تواند یک میزبان عالی باشد.

مایکل بوبله می گوید: “اگر وارد دنیای موسیقی نمی شدم ترجیح می دادم یک بازیکن هاکی باشم. واقعا. یک بازیکن خیلی خیلی بد. من عاشق هاکی هستم دیشب تا ساعت شش و نیم صبح بیدار ماندم تا بازی تیم مورد علاقه ام ونکوور کانوک را در بازی حذفی با لس آنجلس کینگ ببینم… می دونید هاکی در لس آنجلس خیلی مهم است.” http://www.euronews.com/2012/05/16/interview-with-michael-buble/

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رقابت فینالیست‌های جایزهٔ هربرت فون‌کارایان برای رهبر ارکستر جوان

جایزهٔ هربرت فون‌کارایان برای رهبر ارکسترجوان؛ مرحلهٔ نیمه‌نهایی

قهرمان؛ اثری پیشگامانه با هدف شکستن پیش‌فرض‌ها دربارهٔ اُپرا