Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

صنعت حیوانات خانگی با سرعت در حال رشد است

صنعت حیوانات خانگی با سرعت در حال رشد است
Copyright euronews
Copyright euronews
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلب
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

صنعت جهانی حیوانات خانگی در حال گذار به سوی یک بازار بسیار رقابتی است. مالکیت حیوانات خانگی از سال 2020 بیش از 50 درصد در کشورهای اروپایی مانند بریتانیا، آلمان و فرانسه افزایش یافته است.

آگهی

در این قسمت از The Exchange، بر صنعت حیوانات خانگی چند میلیارد دلاری تمرکز می‌کنیم.  مردم برای مراقبت از حیوانات خانگی عزیزشان تلاش زیادی می‌کنند و در نتیجه، این صنعت در سراسر آمریکای شمالی و اروپا در حال رونق است.  ما با سونیا مورگان، مدیر عامل سفر حیوانات خانگی اروپا صحبت می کنیم که بر حمل و نقل دوستان پشمالوی ما تمرکز دارد.  همچنین، از یک مهدکودک سگ بازدید می‌کنیم که در حین کار مراقب حیوانات خانگی ماست، و جدیدترین اخبار را از جف همیلتون، مدیر عامل شرکت نسله پورینا می‌گیریم که عظیم بودن صنعت حیوانات خانگی را توصیف می‌کند.  

این بخش به سرعت در حال رشد است و تحلیلگران پیش بینی می‌کنند ارزش این صنعت تا سال 2030 به نیم میلیارد دلار برسد. 

The Exchange
The Exchange© یورونیوز
جف همیلتون، مدیرعامل نسله پورینا مراقبت حیوانات خانگی اروپا، با The Exchange گفتگو می‌کند
جف همیلتون، مدیرعامل نسله پورینا مراقبت حیوانات خانگی اروپا، با The Exchange گفتگو می‌کند© یورونیوز

بازار در حال تغییر حیوانات خانگی

یکی از حوزه‌های صنعت حیوانات خانگی که شاهد رشد قابل توجهی است، غذای حیوانات خانگی است.  جف همیلتون، مدیر عامل نسله پورینا مراقبت حیوانات خانگی اروپا، توضیح داد که همانطور که هوشیاری انسان‌ها نسبت به غذایی که مصرف می‌کنیم بیشتر می‌شود، همین کار را برای حیوانات خانگی خود هم انجام می‌دهیم.  

«صاحبان حیوانات خانگی هنوز در حال گذار از غذای خانگی برای حیوانات خانگی به غذای تجاری‌تر برای آنها هستند. این موضوع همچنان یک محرک رشد کلیدی برای این دسته در جهت داشتن محصولات کم کربن و همچنین بسته بندی‌های قابل بازیافت‌تر خواهد بود. بنابراین، ما انرژی زیادی را به نوبه خود صرف می‌کنیم و راه‌حل‌های تغذیه‌ای خاص‌تری خلق می‌کنیم، که به طور ویژه نیازهای تغذیه‌ای حیوانات خانگی را تأمین کنیم.»
اوکازو (بلژیک)
اوکازو (بلژیک)© یورونیوز

اوکازو یک مرکز مراقبت از حیوانات خانگی است که در قلب پایتخت بلژیک، بروکسل قرار دارد.  این شرکت اشتیاق زیادی به رفاه حیوانات دارد و متعهد است که دوستان پشمالوی ما را زمانی که صاحبان آنها سر کار هستند، سرگرم کرده و از آنها مراقبت کند.  این تجارت در سال 2010 شروع شد، زمانی که صاحبش کارینا کوچه متوجه وجود شکافی در بازار شد.  از آن زمان، این شرکت به منبع قابل اعتمادی برای صاحبان سگ در سراسر شهر تبدیل شده است.

هم‌رسانی این مطلب