Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

تولیدکنندگان مراکشی در نمایشگاه پوشاک «طرح اولیه» در نیویورک

تولیدکنندگان مراکشی در نمایشگاه پوشاک «طرح اولیه» در نیویورک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

۳۵۰ شرکت کننده در نمایشگاه و ۴۵۰۰ خریدار از سراسر آمریکا به در نمایشگاه «طرح اولیه» در نیویورک شرکت کردندتا با مد سال آینده در صنعت پارچه آشنا شوند.

آگهی

۳۵۰ شرکت کننده در نمایشگاه و ۴۵۰۰ خریدار از سراسر آمریکا به در نمایشگاه «طرح اولیه» در نیویورک شرکت کردندتا با مد سال آینده در صنعت پارچه آشنا شوند. این اولین بار است که این نمایشگاه در نیویورک برگزار می شود.

ژیل لسبورد مدیرکل «طرح اولیه» (Première Vision) می گوید: «اولین دوره این نمایشگاه درنیویورک، برای کمک به شرکتهایی برگزار می شود که با چیزهای مرتبط با نساجی یا چرم و تولید آن در بازارهای آمریکا سر وکار دارند. این بازار، بازاری استراتژیک است زیرا دومین بازار جهانی مد بعد از بازار اروپاست.» این بازار بطور خاص، توجه کارخانه داران مراکشی را به خود جلب می کند. اسماعیل داوودی مدیر شرکت تولیدی پوشاک در آمریکا می گوید که امیدوار است درآمد شرکت ۲۵ درصد افزایش پیدا کند. طی چند سال گذشته، کارخانه های پوشاک در مراکش در کار با شرکتهای اروپایی بسیار انعطاف پذیر شده اند.

وی درباه تنوع بازار پوشاک در مراکش می گوید: «در کارخانه تولید پوشاک یا پارچه در مراکش با تنوع محصولات روبرو می شوید. کت، پیراهن، شلوار همه نوع البسه تولیدمی کنند، چیزهایی که در آسیا یا ترکیه پیدا نمی کنید.»

همچنین از سال ۲۰۰۶ میلادی بین کارخانه های تولید پوشاک در مراکش و تولیدی های پوشاک در ایالات متحده هم قرارداد تجارت آزاد منعقد شده است. لباسهای مراکشی هم ۱۰۰ درصد داخل کشور تهیه می شوند

مارتین ال نومان، طراح مد کارخانه تولید پوشاک موسوم به «کونفکسیون» در کازابلانکا می گوید: «ما می خواهیم بگوییم که ما مراکشی هستیم. این مارک لباس در سال ۱۹۸۷ در کازابلانکا تولید شده و هیچ دلیلی وجود ندارد که نتوانیم بگوییم ما در مراکش هستیم. خیلی شفاف و واضح می گوییم.»

این اولین بار است که تولیدکنندگان مراکشی در این نمایش شرکت می کنند. حضور در اینجا به شکوفا شدن اقتصاد کشور در بخش صادرات کمک می کند.

نمایشگاه «طرح اولیه» روزهای ۱۹ و ۲۰ ماه ژوییه در نیویورک برگزار شد. این نمایشگاه سپتامبر امسال در پاریس برپا خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ژاپن چگونه از تخصص خود برای کمک به بهبود اوکراین استفاده می‌کند؟

صنعت پنبه ازبکستان پس از تحریم دوباره رونق گرفت

گربه‌ها و گوزن‌ها؛ یاوران گردشگری در مناطق دورافتادهٔ ژاپن