Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

علم، تجارت و ورزش: زنانی که در قطر تفاوت ایجاد می‌کنند

علم، تجارت و ورزش: زنانی که در قطر تفاوت ایجاد می‌کنند
Copyright euronews
Copyright euronews
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلب
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

از تجارت جواهرات گرفته تا ورزش و صنایع فناوری و علم، زنان نقش فعالی در شکل دادن به آینده قطر، ایفا می‌کنند.

آگهی

در این قسمت تیم قطر 365 به تجلیل از بانوان در قطر ادامه می‌دهد. لیلا حمیرا در 20 امین دوره نمایشگاه جواهرات و ساعت دوحه با طراحان موفق قطری دیدار کرد.

ریم الشماری، صاحب جواهرات WITR است و از فلزات گرانبها برای ساخت قطعات منحصر به فردی بر اساس چاپ‌های چشمی فردی استفاده می‌کند. DJWE 2024 برای زنان کارآفرین قطری مانند سمیرا الملا بستری برای درخشیدن فراهم کرد. او قصد دارد با برند خود به نام جواهرات حِسا، جوهره و زیبایی زنان عرب را بیان کند.

وب سامیت، که برای اولین بار در منطقه منا برگزار شد، فرصتی برای این برنامه فراهم کرد تا با زنان پیشرو در این صنعت نوپا و فناوری که به سرعت در حال رشد است، آشنا شود. کاترین ماهر، مدیر عامل و عضو هیئت مدیره وب سامیت، عادل حلیم را به بازدید از محل برگزاری اجلاس برد. او بینش خود را در مورد چگونگی مشارکت بیشتر زنان در فناوری به عنوان کارآفرینان، مهندسان یا متخصصین فنی، بیان کرد.

طیف متنوعی از زنان الهام‌بخش را نیز می‌توان در دنیای ورزش یافت. ابتهاج محمد شمشیرباز المپیک به عادل حلیم گفت که مسابقه در بالاترین سطح، بزرگترین دستاورد اوست. او امیدوار است داستان او الهام‌بخش همه دختران و زنان در سراسر جهان باشد.

پالت فورتز سانچز، مدیر برنامه‌ها و عملیات «نسل شگفت انگیز» است. پالت به عادل گفت که این نوع ابتکار برای دختران جوان حیاتی است تا بتوانند الگویی برای پیروی داشته باشند. این سازمان به عنوان میراث جام جهانی 2022 قطر، جوانان را از طریق ورزش و آموزش، توانمند می‌سازد.

هم‌رسانی این مطلب