جنجال عکس عروس خاندان سلطنتی بریتانیا؛ کیت میدلتون عذرخواهی کرد

شاهزاده ویلیام و همسرش کیت
شاهزاده ویلیام و همسرش کیت Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کیت میدلتون، همسر ویلیام، ولیعهد بریتانیا در روز دوشنبه ۱۱ مارس (۲۱ اسفند) به دلیل انتشار یک عکس مخدوش از خودش در شبکه اجتماعی ایکس عذرخواهی کرد.

آگهی

روز یکشنبه در حساب ایکس کاخ کنزینگتون تصویری از عروس خاندان سلطنتی بریتانیا منتشر شده بود که او را در کنار فرزندانش نشان می‌داد، اما ظاهرا جزئیاتی در عکس مخدوش شده بود، امری که چند خبرگزاری بزرگ از جمله آسوشیتدپرس و خبرگزاری فرانسه را واداشت تا عکس را به گمان جعلی بودن از روی خروجی‌های خود بردارند.

خبرگزاری فرانسه پس از برداشتن عکس نوشت: «معلوم شد که تصویر ارائه شده توسط کاخ کنزینگتون امروز (یکشنبه) از کیت و فرزندانش تغییر کرده است. بنابراین از خروجی خبرگزاری فرانسه برداشته شده و دیگر نباید به هیچ وجه مورد استفاده قرار گیرد.»

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

پس از آن این پیام در اینستاگرام ویلیام و کیت و نیز در حساب کاربری کاخ کنزینگتون در شبکه ایکس نوشته شد: «مانند بسیاری از عکاسان مبتدی، من هم گاهی اوقات ویرایش عکس را تجربه می‌کنم. مایلم بابت هرگونه سردرگمی که از همرسان کردن عکس خانوادگی در روز گذشته به وجود آمد، عذرخواهی کنم.»

مانند پست جنجال‌برانگیز قبلی، در این پیام نیز روز مادر تبریک گفته شده است.

در تصویر دستکاری شده جزئیاتی از جمله حذف بازوی شاهدخت شارلوت و ناتراز و نامتناست بودن دست خانم کیت مشاهده می‌شد.

این نخستین تصویر از همسر ولی‌عهد بریتانیا پس از بستری شدنش در میانه ماه ژانویه برای عمل جراحی شکم بود. او از زمان جشن کریسمس در اواخر سال گذشته میلادی در انظار عمومی ظاهر نشده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خبرگزاری‌های بزرگ دنیا عکس همسر ولیعهد بریتانیا را از روی خروجی‌های خود حذف کردند

تصاویری از بازی دارت شاهزاده ویلیام و همسرش کیت در بیرمنگام

شاهزاده ویلیام برای تماشای مسابقات جام جهانی فوتبال به قطر نمی‌رود