Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دو زن جسد پیرمردی را به بانک بردند و از حسابش برداشت کردند

Loreen Bea Feralo (right) and Karen Casbohm
Loreen Bea Feralo (right) and Karen Casbohm Copyright PHOTO: ASHTABULA POLICE DEPARTMENT
Copyright PHOTO: ASHTABULA POLICE DEPARTMENT
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دو زن در اوهایو در یک مورد عجیب دزدی با این اتهام روبرو هستند که در آن مرد مرده‌ای را به بانکی برده‌اند تا ۹۰۰ دلار آمریکا از حسابش برداشت کنند.

آگهی

به گزارش نیویورک پست، لورین بی فرالو، ۵۵ ساله، و کارن کاسبوم، ۶۳ ساله، متهم‌اند که در۴ مارس جسد داگلاس لیمن، ۸۰ ساله، را با خودروی شخصی به شعبه اتوبانکی در شهر آشتابولا (Ashtabula) واقع در ایالت اوهایو برده‌ و از حساب او برداشت کرده‌اند. 

پس از برداشت مبلغی ۹۰۰ دلاری، زنان جسد آقای لیمن را در اورژانس مرکز پزشکی شهر آشتابولا رها کردند.

فاکس‌نیوز هم گزارش داد، رابرت استل، رئیس پلیس آشتابولا در ۷ مارس، اعلام کرد که یکی از زنان چند ساعت بعد با بیمارستان تماس گرفت و برخی اطلاعات شخصی درباره آقای لیمن ارائه کرد که همین اقدام موجب شناسایی او شد. 

سپس ماموران پلیس به خانه آقای لیمن اعزام شدند. زنان نیز در برابر پرسش‌های پلیس مدعی شدند که آقای لیمن اوایل روز ۴ مارس در منزل شخصی‌اش درگذشته است.

علت مرگ آقای لیمن در حال حاضر ناشناخته است و مقامات گفته‌اند که کالبد شکافی برای تعیین علت مرگ او ممکن است هشت ماه طول بکشد.

لورین بی فرالو و کارن کاسبوم با وجود این که با آقای لیمن نسبت خویشاوندی نداشته‌اند، با او زندگی می‌کردند. آنها جسد او را با کمک شخص سومی که نامش فاش نشده، به داخل وسیله نقلیه خود منتقل کردند.

به گزارش پلیس، جسد آقای لیمن در صندلی جلوی وسیله نقلیه قرار گرفته بود تا کارکنان بانک بتوانند او را ببینند و مجوز برداشت را صادر کنند. رئیس پلیس آشتابولا تایید کرده که بانک پیشتر اجازه داده بود که همراهان آقای لیمن بتوانند از حساب او برداشت کنند. 

آسوشیتدپرس گزارش داده که این زنان به دلیل بدهی‌های سنگینی که باید پرداخت می‌کردند، مجبور به دزدی شده‌اند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید 

نیویورک پست نیز گزارش داده که این دو زن پیشتر به اتهام نگهداری مواد مخدر و دزدی محکوم شده بودند. آنها این بار هم به دزدی و سوء استفاده فاحش از جسد متهم شده‌اند که در صورت اثبات هر یک از این اتهام تا یک سال به زندان محکوم می‌شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ناپدیدشدن بوئینگ حامل دو ایرانی با «پاسپورت دزدی»؛ از اسرارآمیزترین سانحه هوایی جهان چه می‌دانیم؟

استعفای مدیر موزه بریتانیا پس از دزدیده شدن حدود ۲ هزار اثر تاریخی

دزدی ۱.۵ میلیون دلاری از خانه وزیر غنایی؛ خانم وزیر به اتهام احتکار ارز و فساد مالی بازداشت شد