گزارش‌ها از وقوع انفجار و آتش‌سوزی در غرب استان تهران

انفجار و آتش‌سوزی در غرب استان تهران
انفجار و آتش‌سوزی در غرب استان تهران Copyright شبکه‌های اجتماعی
Copyright شبکه‌های اجتماعی
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رسانه‌های ایران شامگاه پنجشنبه از آتش‌سوزی در یک شرکت تولیدکننده حلال‌های شیمیایی در جاده چیتگر به شهریار و در محدوده معادن شهر قدس خبر دادند.

آگهی

برخی گزارش‌ها از وقوع انفجار و برخاستن دود در غرب استان تهران حکایت دارد. 

مدیرعامل سازمان آتش‎‌نشانی شهرداری قدس درباره این حریق گفت: «حادثه اتفاق افتاده در شهر قدس مربوط به آتش‌سوزی در شرکت خصوصی سالارشیمی است که در آن مخازن سوخت وجود دارد که این مخازن دچار انفجار شدند و اکنون آتش‌نشانان از شهر قدس و شهریار در حال اطفای حریق و جلوگیری از سرایت آتش به سایر مخازن هستند.»

وی همچنین «حجم» آتش‌سوزی را «زیاد» توصیف کرد. مدیرعامل سازمان آتش‎‌نشانی شهرداری قدس افزود: «دلیل این انفجار فعلا مشخص نیست و تعیین علت آن نیازمند نظر کارشناسان است.»

به گزارش رسانه‌های ایران شرکت سالار شیمی رو به روی محدوده روستای رضی آباد بالای شهریار و در نزدیکی مرکز معاینه فنی شهرداری قدس قرار دارد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

رئیس اورژانس استان تهران نیز به خبرگزاری ایلنا گفت که «چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس» به محل حادثه اعزام شده است. وی افزود که تاکنون گزارشی از مصدومیت در پی این حادثه دریافت نکرده است.

زمان وقوع انفجار حدود ساعت ۱۸ به وقت محلی گزارش شده است. 

از سوی دیگر معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران «موضوع انفجار موشک در شهر قدس این استان» را شایعه خواند. فرماندار شهرستان قدس در استان تهران نیز گفته است که در پی آتش‌سوزی شامگاه پنجشنبه «صدمات جسمی» گزارش نشده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله سایبری به سایت مجلس ایران؛ ممنوعیت ورود خبرنگاران و از کار افتادن سیستم رای‌گیری الکترونیکی

خط لوله سراسری گاز‌ در دو استان ایران در اقدامی «خرابکارانه» منفجر شد

بیمارستان گاندی تهران در آتش سوخت