Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تغییر چهره احمدی‌نژاد پس از یک دوره غیبت طولانی بابت چیست؟

محمود احمدی‌نژاد در مراسم اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در مرقد آیت الله خمینی
محمود احمدی‌نژاد در مراسم اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در مرقد آیت الله خمینی Copyright تصویر راست: جماران،‌ تصویر چپ: ایسنا
Copyright تصویر راست: جماران،‌ تصویر چپ: ایسنا
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

محمود احمدی‌نژاد روز سه‌شنبه با حضور در آرامگاه روح الله خمینی سوژه عکاسان، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در ایران شد. نکته قابل توجه وضعیت صورت و ظاهر متفاوت وی بود.

آگهی

محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور اسبق ایران و عضو کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام که به همراه جمعی دیگر از اعضای این مجمع در مراسم روز سه‌شنبه شرکت داشت، پس از شنیدن سخنان حسن خمینی و پیش از آغاز سخنان آملی لاریجانی مراسم را ترک می‌کند.

اما نکته عجیب این بود که بر روی گونه‌های محمود احمدی‌نژاد آثار کبودی دیده می‌شد.

خبر آنلاین با یادآوری «تغییر چهره [احمدی‌نژاد] و تزریق احتمالی بوتاکس در دوره‌ دوم ریاست جمهوری او» خاطر نشان می‌کند که این مرتبه با دفعات قبلی فرق دارد و «این تغییرات شدیدتر است.»

اما وبسایت خبری تابناک با صراحت بیشتری مدعی شد که «آثار تزریق ژل و بوتاکس در چهره [احمدی‌نژاد] مشهود است.»

از بیماری پوستی تا جراحی پلک

با این حال برخی از گمانه‌زنی‌ها در مورد این تغییر چهره از بروز علائم یک بیماری پوستی حکایت می‌کند. فردی که خود را یک فعال رسانه‌ای در ایران معرفی می‌کند در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس به نقل از یکی از کارکنان دفتر رئیس جمهوری اسبق ایران نوشت: «درسته احمدی‌نژاد ظلم‌های زیادی به ایران و ایرانی کرد، اما امیدوارم که زودتر شفا پیدا کنه. چند وقت قبل از یکی از کارمندان دفترش شنیدم که دچار بیماری پوستی شده است.»

 پست اینستاگرام یکی از همراهان احمدی نژاد در باره علل کبودی و ورم روی صورت وی اینگونه توضیح می‌دهد که این کبودی به خاطر عمل جراحی پلک است. محمدرضا سرودلیر نوشت: «تصاویر دکتر احمدی‌نژاد امروز بعد مدتها منتشر شد و کبودی زیر چشم، برخی دوستان را نگران کرد. کبودی بخاطر عمل جراحی پلک است و جای نگرانی نیست.»

تغییر چهره مسئولان جمهوری اسلامی در گذشته نیز مورد توجه مخاطبان قرار گرفته بود. محسن رضایی، یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران، یکی از حواشی مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری اخیر در ایران بود.

در آن زمان، بسیاری از چین و چروک‌های چهره محسن رضایی ۶۷ ساله با وجود بالارفتن سن کمتر شده بود و شایعه این که فرمانده پیشین سپاه پاسداران در دوران جنگ، «لیفت صورت» و یا « بوتاکس» تزریق کرده در شبکه‌های اجتماعی قوت گرفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خبرنگار سوئیسی: احمدی‌نژاد گفت اگر ایران بودی احتمالا بالای دار بودی

اشتباه جنجالی رئیس جمهوری آمریکا؛ بایدن، ماکرون را با فرانسوا میتران فقید اشتباه گرفت

محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست جمهوری ایران ثبت نام کرد