Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

متهمی که به روی قاضی زن شیرجه رفت با چه هیئتی در دادگاه حاضر شد و چه حکمی گرفت؟

دادگاه متهمی که به سمت قاضی شیرجه رفته بود
دادگاه متهمی که به سمت قاضی شیرجه رفته بود Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مردی که هفته گذشته در دادگاهی در نوادای آمریکا به سمت قاضی شیرجه زده بود، بار دیگر مقابل همان قاضی با غل و زنجیر حاضر شد و این بار به چهار سال زندان محکوم شد.

آگهی

مردی که هفته گذشته در دادگاهی در نوادای آمریکا با یورش به سمت قاضی شیرجه زده بود، بار دیگر مقابل همان قاضی با غل و زنجیر حاضر شد و این بار به چهار سال زندان محکوم شد. 

این مجازات در رابطه با حمله این فرد به قاضی برای دئوبرا دلون ردن در نظر گرفته شده است. ردن که پیشتر در ماه نوامبر به جرم خود اعتراف کرده بود روز ۳ ژانویه در دادگاه حاضر و پس از شنیدن صحبت‌های قاضی به شکلی عجیب و سریع و خشن به سمت او حمله کرد و تلاش داشت قاضی را مورد ضرب و شتم قرار دهد.

 با مداخله نیروهای امنیتی این فرد به سرعت کنار کشیده شد و قاضی لطمه جدی ندید و یک روز پس از آن حادثه توانست در محل کار خود حاضر شود اما رئیس دادگاه که برای نجات قاضی به کمک او آمده بود مصدوم شده و به دنبال در رفتگی از ناحیه شانه و خونریزی شدید از ناحیه پیشانی راهی بیمارستان شده بود.

ردن با این وضعیت و در محاصره نیروهای امنیتی در دادگاه حاضر شد
ردن با این وضعیت و در محاصره نیروهای امنیتی در دادگاه حاضر شدAP

خانم مری کی هولوتوس، قاضی این پرونده در دادگاه جدید در خصوص تصمیمش در قبال متهم گفت: «می‌خواهم روشن کنم حکمی را که هفته گذشته می‌خواستم اعلام کنم که با اقدامات متهم قطع شد، تغییر نمی‌دهم.» 

هرچند ردن به چهار سال زندان محکوم شده اما بسته به اقداماتش در زندان ممکن است بتواند پس از ۱۹ ماه حبس آزاد شود. 

در جلسه دادگاه نه ردن و نه وکیل او اجازه صحبت پیدا نکردند. او همچنین در ادامه در برابر قاضی دیگری در رابطه با ۱۵ اتهام جنایی در دادگاه حاضر شد که در صورت مجرم شناخته شدن ممکن است تا چند دهه در زندان بماند. 

پس از برگزاری دادگاه دوم، سزار آلماسه، وکیل او در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد با توجه به اینکه شاهد حمله موکلش به قاضی بوده قصد ندارد در این پرونده وکالت ردن را برعهده بگیرد. 

ردن این بار در حالیکه دست و پاهایش غل و زنجیر شده و دستکشی نارنجی در دست داشت در محاصره نیروهای امنیتی وارد دادگاه شد.  

پس از ماجرای هولناک حمله این فرد به قاضی بستگان او در گفتگو با رسانه‌ها اعلام کردند که ردن به اسکیزوفرنی و اختلال دوقطبی مبتلا شده و رفتارهای خشونت آمیز او از این بیماری نشات می‌گیرد.

لحظه شیرجه زدن ردن روی قاضی
لحظه شیرجه زدن ردن روی قاضیAP/AP

 لادونا دنیلز، خواهر بزرگتر ردن در این خصوص گفت: «او با بیماری خود دست و پنجه نرم می‌کند و تحت درمان هم قرار نگرفته است. برادر من با یک عدم تعادل رفتاری و روانی دست و پنجه نرم می‌کند و فکر نمی‌کنم به زندان فرستادن او چندان مفید باشد.» 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

ردن با اتهامات متعددی از جمله تلاش برای قتل، اخاذی، زورگیری و همچنین ضرب و شتم افراد رو به رو است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

🎥در ایالت نوادای آمریکا رخ داد: یک متهم در جلسه دادگاه به قاضی حمله کرد

قاضی آمریکایی یکی از متهمان ۱۱ سپتامبر را به دلیل «عوارض شکنجه در گوانتانامو» از محاکمه معاف کرد

تهدید قاضی و دادستان پرونده ترامپ؛ انتقادها به ارتباط دختر قاضی با دموکرات‌‌ها ادامه دارد