محافظان نوه جو بایدن به سمت سارقان خودرو تیراندازی کردند

نائومی بایدن، نوه جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در کنار پدر بزرگ و مادر بزرگش
نائومی بایدن، نوه جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در کنار پدر بزرگ و مادر بزرگش Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مأموران سرویس مخفی آمریکا که وظیفه محافظت از نوه جو بایدن، رئیس جمهوری این کشور را برعهده دارند، پس از مشاهده ۳ نفر که در تلاش بودند تا وارد خودروی متعلق به این سرویس مخفی شوند، اقدام به تیراندازی کردند.

آگهی

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، ۳ مظنونی که یکشنبه شب در محله جورج‌تاون واشنگتن در حال شکستن شیشه خودروی شاسی بلند پارک‌شده محافظان نائومی بایدن بودند، پس از تیراندازی یکی از مأموران سرویس مخفی آمریکا به سرعت از صحنه گریختند.

سرویس مخفی آمریکا در بیانیه‌ای با تأکید بر اینکه هیچ فردی در جریان این تیراندازی زخمی نشده است، اعلام کرد که مظنونان با یک خودروی قرمزرنگ گریخته‌اند.

در سال جاری میلادی، واشنگتن شاهد افزایش شمار حوادث مرتبط با سرقت خودرو بوده است. بر اساس اعلام پلیس آمریکا، بیش از ۷۵۰ مورد سرقت خودرو که همراه با خشونت بوده و همچنین بیش از ۶ هزار مورد سرقت خودرو در واشنگتن ثبت شده است.

صفحه ایکس (توییتر سابق) یورونیوز فارسی را دنبال کنید

در ماه اکتبر، ۳ سارق مسلح خودروی متعلق به هنری کوئیار، نماینده تگزاس در کنگره آمریکا را در نزدیکی ساختمان کنگره دزدیدند.

جرائم خشونت‌آمیز هم در واشنگتن در سال جاری روندی افزایشی داشته و نسبت به سال گذشته میلادی، بیش از ۴۰ درصد بیشتر شده است. در ماه فوریه، آنژی کریگ، نماینده کنگره آمریکا از مینه‌سوتا در آپارتمانش مورد حمله قرار گرفت و مجروح شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پسر جو بایدن پذیرفت که در دو اتهام مالیاتی خود اعتراف کند

دونالد ترامپ: چین باید تحقیقی را درباره جو بایدن‌ و پسرش انجام دهد

مرگ پسر جو بایدن معاون اول رئیس جمهوری آمریکا