ادامه تغییرات ماسک در توییتر؛ امکان برقراری تماس صوتی و تصویری برای کاربران

لوگوی توییتر
لوگوی توییتر Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

توییتر قرار است در ادامه تغییر و تحولاتی که در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده، امکان برقراری تماس‌های صوتی و تصویری را برای کاربران فراهم کند.

آگهی

ایلان ماسک، مالک توییتر که البته دیگر باید آن‌را ایکس نامید در توییتی از در راه بودن تماس‌های صوتی و تصویری برای کاربران این شبکه خبر داد. او البته اشاره نکرده که این امکان جدید از چه زمانی در دسترس خواهد بود. 

این میلیاردر جنجالی همچنین اضافه کرده که برای برقراری این تماس‌ها احتیاجی به شماره تلفن نیست و کاربران با سیستم‌های کامپیوتر ویندوز، مک‌بوک، اندروید و همچنین IOS که مختص گوشی‌های موبایل آیفون است می‌توانند از این امکان بهره‌مند شوند. 

ماه گذشته ایلان ماسک در ادامه تغییر و تحولات گسترده در توییتر، حتی نام این شبکه را تغییر و آن‌را ایکس نامید. او همچنین واژگان مصطلح مخصوص این شبکه اجتماعی نظیر توییت و ریتوییت را هم به پست و ری‌پست تغییر داد. 

مجموعه تحولاتی که از زمان حضور ایلان ماسک در توییتر رقم خورده، به شدت ارزش این شبکه اجتماعی را کاهش داده است. امری که خود ماسک هم چندین بار به آن اعتراف کرده است. 

ایلان ماسک گفته قصد دارد توییتر را به یک «اپلیکشین همه‌چیز» تغییر دهد و با الهام گرفتن از شبکه اجتماعی چالش‌برانگیز وی‌چت، توییتر را به چیزی شبیه آن اپلیکیشن چینی تبدیل کند. او همچنین گفته قصد دارد در ادامه این تغییرات امکان انجام امور مالی را هم به توییتر اضافه کند. ایلان ماسک که یکی از کارهای ابتدایی‌اش در توییتر پولی کردن تیک آبی بود همچنین قصد دارد امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتالی و یا داشتن کیف‌ پول دیجیتال را به توییتر و یا همان ایکس اضافه کند. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

ایلان ماسک همچنین چندی قبل لوگوی پرنده آبی معروف توییتر را هم کنار گذاشت و به جای آن تصمیم گرفت از حرف ایکس انگلیسی به عنوان لوگوی این شبکه اجتماعی دگرگون شده استفاده کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

لوگوی جدید «X» در بالای دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو نصب شد

تبدیل توییتر به «X»؛ کارشناسان از احتمال کاهش میلیاردها دلار از ارزش این برند می‌گویند

ایلان ماسک در برزیل متهم می‌شود؛ تحقیقات دادگاه عالی برزیل درباره ممانعت مالک توییتر از اجرای عدالت