اعلام آمادگی ۱۰ هزار نفر برای تغییر اسم خود به «ساب‌وی» در ازای دریافت مادام‌العمر ساندویچ رایگان

رستوران‌های زنجیره‌ای ساب‌وی
رستوران‌های زنجیره‌ای ساب‌وی Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رستوران‌ زنجیره‌ای آمریکایی «ساب‌وی» گفته بود حاضر است به هر کسی که نامش را به اسم این شرکت تغییر دهد، برای همه عمر ساندویچ رایگان اهدا کند.

آگهی

اکنون این شرکت فعال در تولید مواد غذایی می‌گوید در مسابقه این شرکت برای دریافت ساندویچ‌های رایگان مادام‌العمر، نزدیک به ۱۰ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند. 

این شرکت صاحب‌نام در صنعت رستوران‌داری گفته است این تعداد متقاضی در عرض تنها ۹۶ ساعت، تمایل خود را برای تغییر قانونی نام خود و دریافت جایزه ابراز کرده‌اند. ثبت نام در این مسابقه بصورت آنلاین و از ۱ تا ۴ اوت انجام شده است.

قرار است برنده خوش‌شانس، در ماه جاری و به قید قرعه انتخاب شود. 

بنابر اعلام «ساب‌وی» جایزه در قالب کارت‌های هدیه ۵۰ هزار دلاری به وی اهدا خواهد شد. فرد برنده همچنین ۷۵۰ دلار نیز برای پوشش هزینه‌های قانونی مربوط به تغییر اسم دریافت خواهد کرد.

این اولین بار نیست که «ساب‌وی» از طرفدارانش می‌خواهد در ازای دریافت ساندویچ‌های رایگان دست به کارهای عجیب بزنند. 

این شرکت در سال ۲۰۲۲ میلادی به فردی که لوگوی تبلیغاتی «ساب‌وی» را در ابعاد ۳۰ سانتی‌متر در ۳۰ سانتی‌متر روی دستش خالکوبی کرده بود، از طریق کارت‌های هدیه ۵۰ هزار دلاری ساندویچ‌های رایگان مادام‌العمر هدیه داد. 

«ساب‌وی» همچنین به هشت نفر دیگر که لوگوی شرکت را در ابعاد ۸ سانتی‌متر در ۸ سانتی‌متر روی دست خود خالکوبی کرده بودند، یک سال ساندویچ رایگان اهدا کرد.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

«ساب‌وی» که در میلفورد ایالت کنِتیکت مستقراست، با داشتن ۲۲ هزار شعبه بزرگترین رستوران زنجیره‌ای در ایالات متحده محسوب می‌شود.

این شرکت که بیش از ۳۷ هزار رستوران در بیش از ۱۰۰ کشور جهان دارد، در سال ۱۹۶۵ در آمریکا تاسیس شد و هنوز در مالکیت خانواده‌های بنیانگذار آن است.

خبرگزاری رویترز هفته پیش گزارش داده بود که این شرکت فعال در صنعت رستوران‌داری، در حال یافتن خریدار است و به احتمال زیاد تا اواخر ماه اوت به مبلغ ۹ میلیارد دلار به یک شرکت سهامی خاص فروخته خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تهیه و توزیع بیش از ۲ هزار ساندویچ به مناسبت روز حقوق بشر در بوداپست

تهیهٔ ساندویچ واگیو با دستور سرآشپز ریف اُتمان از دوبی

تهیه ساندویچ عظیم ۷۲ متری در مکزیکوسیتی