Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

کارزار حساس یک شهرداری در هلند؛ «رابطه جنسی روی شن‌های ساحلی شاید وقتی دیگر»

ساحل
ساحل Copyright CANVA
Copyright CANVA
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شهرداری وی‌یِر واقع در هلند از اواخر هفته پیش با نصب تابلوهای جدیدی در اطراف ساحل این شهر، کارزاری را برای منصرف کردن مردم از برقراری رابطه جنسی در ساحل شنی به راه انداخته است.

آگهی

این اقدام شهرداری در پی اعتراض برخی از شهروندان صورت گرفت که نسبت به افزایش برقراری رابطه جنسی از سوی گردشگران برهنه حاضر در ساحل شنی این شهر ناراضی هستند. 

به باور آنها دیدن صحنه‌های برقراری روابط جنسی بر روی شن‌های ساحلی برای گروهی از مردمی که برای شناکردن و آفتاب گرفتن به ساحل می‌آیند، خوشایند به نظر نمی‌آید؛ دیدگاهی که به مذاق گروهی از حامیان آزادی‌های فردی خوش نمی‌آید.

فردریک شوونار، شهردار وی‌یِر، در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ساحل شنیِ شهر برای افراد محلی بسیار مهم است و بر همین اساس آنها در تلاشند تا این ساحل از رفتارهایی که به محیط زیست آسیب می‌زند و یا موجب ایجاد مزاحمت برای سایرین می‌شود، محافظت شود.»

او تصریح کرد که کارزار مورد حمایت شهرداری قصد اعلام هشدار رسمی ندارد و تنها شامل نصب ۸ تابلوی حاوی توصیه است و برخی عوامل شهرداری نیز توصیه‌های شفاهی را به گردشگران حاضر در ساحل اعلام می‌کنند.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید 

این کارزار از سوی حزب محافظه‌کار اس‌جی‌پی (SGP) نیز که اخیرا پیروز انتخابات محلی شده، حمایت می‌شود. سخنگوی این حزب به طور رسمی اقدام شهرداری را تلاش برای مقابله با افراط‌گرایی عنوان کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا بوی اشک زن بر تحریک جنسی تأثیر می‌گذارد؟

روز ملی ارگاسم؛ ۱۰ نکته که احتمالا از آن خبر نداشتید

سقوط دولت ائتلافی هلند: پس از استعفای مارک روته چه روی خواهد داد؟