Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مردی در آمریکا با پرتاب ۲۰۰ هزار دلار اسکناس از پنجره خودرو بزرگراه را به هم ریخت

عکس تزئینی از پرواز اسکناس‌ها در آسمان
عکس تزئینی از پرواز اسکناس‌ها در آسمان Copyright کانوا
Copyright کانوا
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خانواده این فرد که از اقدام او بسیار ناخشنود هستند از همه افرادی که اسکناس‌ها را جمع‌آوری کردند، خواسته‌اند آنها را به پلیس بازگردانند.

آگهی

یک شهروند ۳۸ ساله آمریکایی که در ایالت اورگن واقع در غرب آمریکا رانندگی می‌کرد با پرتاب ۲۰۰ هزار دلار اسکناس از پنجره خودرو، بزرگراهی را به هم ریخت.

اصطلاح «پولش را در جوی آب ریخت» یا «پولش را هدر داد» که از این پس باید عبارت «پولش را از پنجره به بیرون انداخت» را نیز در ردیف آن قرار داد هیچ زمان تاکنون به این خوبی ما به ازای واقعی پیدا نکرده بود.

در پی این اقدام عجیب، رانندگان خودروهایی که در این بزرگراه تردد می‌‌کردند برای جمع‌آوری اسکانس‌ها به سرعت وسیله نقلیه خود را متوقف کردند و به کف بزرگراه سرازیر شدند.

شبکه خبری ای بی سی که به پوشش این ماجرا پرداخته در گزارش خود از هرج و مرجی کم سابقه در یک بزرگراه ایالات متحده در پی وقوع این رویداد خبر داده است.

هدیه عجیب این شهروند آمریکایی شمار زیادی از رانندگان خودروهای عبوری را برای برداشتن سهمی بیشتر به وسط بزرگراه کشاند.

بنا به این گزارش، بسیاری از رانندگان حتی تا دیر وقت، چراغ قوه به دست برای جمع‌آوری اسکناس‌های باقی مانده در اطراف محل پرتاب پول‌ها پرسه می‌زدند.

با این حال، پلیس ایالت اورگن به نظر چندان از این جستجوی طولانی ناخشنود نبود زیرا اعلام کرد که رهگذران همزمان با جمع‌آوری اسکناس‌‌ها به خوبی بزرگراه را پاکسازی کردند.

رسانه‌های محلی نام فردی که با پرتاب اسکناس‌ها این ماجرای عجیب اما جالب را رقم زد دیویس مک کارتی اعلام کردند.

هدف این شهروند آمریکایی از چنین اقدامی «تقسیم و اشتراک گذاری (دارایی) با دیگران» عنوان شده است؛ وی با همین ایده اقدام به خالی کردن حساب مشترک خود با خانواده‌اش می‌کند.

خانواده این فرد که از اقدام او بسیار ناخشنود هستند از همه افرادی که اسکناس‌ها را جمع‌آوری کردند، خواسته‌اند آنها را به پلیس بازگردانند.

توییتر یورونیوز فارسی را دنبال کنید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

استرالیا به جای پرتره پادشاه بریتانیا، نماد بومیان را جایگزین نقش ملکه بر اسکناس‌ها می‌کند

رانندگی با سرعت ۴۱۷ کیلومتر بر ساعت در بزرگراه آلمان؛ میلیونر چِک تحت پیگرد قرار گرفت

کودک ۵ ساله‌ای که می‌خواست با ۳ دلار لامبورگینی بخرد در بزرگراه متوقف شد