Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

یک زوج بریتانیایی تنها به خاطر ۲.۵ پوند، میلیون‌ها پوند را از دست دادند

یک زن بلیت بخت آزمایی یورومیلیونز را در بایون، جنوب غربی فرانسه، جمعه ۱۲ فوریه ۲۰۱۰ پر می کند.
یک زن بلیت بخت آزمایی یورومیلیونز را در بایون، جنوب غربی فرانسه، جمعه ۱۲ فوریه ۲۰۱۰ پر می کند. Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک زوج بریتانیایی که عدد شانس‌شان برنده یک بخت‌آزمایی شده بود به خاطر این‌که ۲.۵ پوند برای پرداخت پول بلیت در حسابشان نداشتند ۱۸۲میلیون‌ پوند را از دست دادند.

آگهی

یک زوج بریتانیایی که عدد شانس‌شان برنده یک بخت‌آزمایی شده بود به خاطر این‌که ۲.۵ پوند برای پرداخت پول بلیت در حسابشان نداشتند ۱۸۲ میلیون‌ پوند را از دست دادند.

ریچل کندی و لیام مک کرگنان در فوریه ۲۰۲۱ تقریبا میلیونر شده بودند اما به خاطر این‌که بلیت آنها توسط بخت آزمایی یورومیلیونز «Euromillions» تایید نشده بود تمام رویاهایی که برای خرج کردن این پول در سر داشتند یک‌باره فرو ریخت.

این زوج جوان که در هرتفوردشایر در شمال لندن زندگی می‌کنند در مصاحبه‌ای با روزنامه «سان» گفته‌‌اند: «قلبمان شکست، ما قبل از آن‌که بدانیم این پول را به خاطر یک اشتباه از دست داده‌ایم باهم خیلی رویا پردازی کرده بودیم ما حتی خانه رویاهایمان را نیز تصور کرده بودیم.»

اما حالا با از دست دادن این شانس خانه‌ای که آرزویش را داشتند تنها در رویاهایشان باقی ماند آن‌هم به این دلیل که ریچل کندی، که در آن زمان ۱۹ سال داشت، فراموش کرده بود حساب یورومیلیونز خود را شارژ کند و به همین خاطر پول بلیت این بخت آزمایی پرداخت نشده بود.

این زوج جوان از مدت‌ها قبل تصمیم گرفته بودند هر هفته با یک عدد ثابت (۱۱، ۶، ۳۳، ۲۹، ۲۲، ۱۲، ۶) در این بخت آزمایی شرکت کنند و آن روز هم مثل سابق همین کار را کردند و از شانس بدشان همان زمان که حسابشان شارژ نشده بود این عدد برنده شد.

لیام مک کرگنان در این‌باره می‌گوید: « روزی که با آن‌ها تماس گرفتم و فکر می‌کردم برنده ۱۸۲ میلیون پوند شده‌ام در کمال ناباوری آن‌ها به من گفتند عددی که دارید صحیح است اما موجودی شما برای پرداخت بلیت کافی نبوده و بنابراین بلیتی از جانب شما خریداری نشده است.»

این زن جوان که دانشجوی دانشگاه برایتون است می‌گوید آن روز هم مثل سابق برای دیدن جواب بخت آزمایی وارد برنامه‌‌‌‌ آن شدم و دیدم روی صفحه آن نوشته شده بود «برنده بازی».

او که در آن لحظه از این اتفاق شوکه شده بود می‌گوید: «با خودم گفتم اوه خدای من، من میلیونر شدم، اما مدتی نگذشت که به من گفتند ما نمی‌توانیم برنده این پول باشیم و خیلی ناراحت شدم.»

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هرچند این زوج موفق به دریافت یک پوند از این ۱۸۲ میلیون پوند هم نشدند اما سخنگوی یورومیلیونز در مصاحبه‌ای گفته است: « ما از داستان این زوج جوان آگاه هستیم و امیدواریم که آن‌ها دوباره شانس خود را امتحان کنند و برای قرعه کشی بزرگ بعدی بلیت بخرد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اتفاقی تاریخی؛ یک فرانسوی برنده جایزه ۲۰۰ میلیون یورویی بلیت بخت آزمایی شد

پوتین برای تامین کسری بودجه جنگ اوکراین دست به دامن شرکت‌ها و ثروتمندان شد

جهان ثروتمندتر شد؛ چه کسی بیشترین سود را می‌برد؟