بر بالین پدر در تخت بیمارستان؛ دختر پله عکس خود با اسطوره فوتبال را به اشتراک گذاشت

گل پله به ونزوئلا در اوت ۱۹۶۹ در ریو دو ژانیرو
گل پله به ونزوئلا در اوت ۱۹۶۹ در ریو دو ژانیرو Copyright AP
نگارش از Farhad Mirmohammadsadeghi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

با وخیم‌تر شدن وضعیت سلامت پله، اسطوره فوتبال برزیل، کلی ناسیمنتو یکی از دختران او در شبکه‌های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن تصویری تاثیر از خود و پدرش بر تخت بیمارستان به وی ادای احترام کرد.

آگهی

با وخیم‌تر شدن وضعیت سلامت پله، اسطوره فوتبال برزیل، کلی ناسیمنتو یکی از دختران او در شبکه‌های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن تصویری تاثیربرانگیز از خود و پدرش بر تخت بیمارستان به وی ادای احترام کرد.

خانم ناسیمنتو که به صورت مداوم خبرهایی از آخرین وضعیت سلامت پدرش منتشر می‌کند، با انتشار تصویری که در آن پله را بر تخت بیمارستانی در سائوپائولوی برزیل به آغوش کشیده در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «ما اینجا در مبارزه و ایمان ادامه می‌دهیم. شبی دیگر باهم.»

اینستاگرام
پست اینستاگرام کلی ناسیمنتو، دختر پلهاینستاگرام

در بیانیه بیمارستان آلبرت اینشتن، محل بستری پله در روز چهارشنبه آمده است که بیماری سرطان این اسطوره فوتبال پیشرفت کرده و او تحت مراقبت‌های بیشتری در رابطه با اختلالات کلیه و قلب قرار دارد. 

پله ۸۲ ساله روز ۲۹ نوامبر (۸ آذر) در پی عفونت شدید دستگاه تنفسی به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری شد. وی پس از برداشتن غده سرطانی از روده بزرگ خود در سال ۲۰۲۱، تحت شیمی درمانی قرار گرفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واکنش‌ها به اسطوره فوتبال جهان؛ «پله رفته است اما جادویش باقی می‌ماند»

دوستانی برای همیشه؛ پله در سالگرد مرگ مارادونا از اسطوره آرژانتینی یاد کرد

بهترین بازیکن تاریخ فوتبال کیست: پله یا مارادونا؟