بخش بزرگی ازسازه متروپل آبادان دوباره فروریخت و قربانی گرفت

 باقیمانده سازه متروپل آبادان
باقیمانده سازه متروپل آبادان   -  Copyright  عکس از: ایرنا
نگارش از یورونیوز فارسی

وقتی ساختمان متروپل آبادان در ۲ خرداد سال جاری فرو ریخت ۴۳ کشته و ۳۷ مصدوم بر جای گذاشت. در ۲۳ شهریور نیز بخش دیگری از ویرانه این ساختمان فرو ریخته بود.

بخش بزرگ دیگری از باقیمانده برج متروپل آبادان بار دیگر در روز چهارشنبه ۴ آبان (۲۶ اکتبر) فرو ریخت و دستکم یک قربانی گرفت. 

 به گزارش خبرگزاری ایرنا اگرچه هنوز از تعداد مصدومان و جانباختگان احتمالی اطلاع دقیق و کاملتری در دست نیست، اما حادثه عصر چهارشنبه در آبادان دست‌کم یک کشته برجای گذاشته است و قربانی زنی است که داخل خودروی پارک شده در محل حادثه بوده است. 

ایرنا با بیان این که مسوولیت تخریب بقیه ساختمان متروپل به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپرده شده است نوشت: «تاکنون ۲ بخش از بقایای ساختمان متروپل آبادان تخریب شده و پیش‌بینی می‌شود عملیات تخریب سه قسمت باقی مانده در کمتر از یک ماه به اتمام برسد.»

ساختمان متروپل آبادان در ۲ خرداد سال جاری فرو ریخت و شمار قربانیان این حادثه به ۴۳ کشته و ۳۷ مصدوم رسید. امروز و با یک قربانی دیگر شمار جانباختگان این حادثه به ۴۴ نفر رسید.

در ۲۳ شهریور نیز بخش دیگری از ویرانه این ساختمان فرو ریخته بود. 

خبرگزاری ایرنا می‌نویسد که بدنبال فرو ریختن بخش بزرگی از باقیمانده این سازه در محدوده خیابان سعدی، نیروهای آتش‌نشان در محل حادثه مستقر شده و مشغول جستجو و امدادرسانی هستند.

مطالب مرتبط