Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

«هالک ایرانی» در نخستین مبارزه واقعی خود در کمتر از ۳ دقیقه ناک‌اوت شد

سجاد غریبی، ملقب به هالک ایرانی
سجاد غریبی، ملقب به هالک ایرانی Copyright شبکه‌های اجتماعی
Copyright شبکه‌های اجتماعی
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در لحظه ورود غریبی به رینگ به درخواست او، موسیقی و نوای مداحی از محمود کریمی، از مداحان با نفوذ در جمهوری اسلامی پخش شد که احتمالا به دلیل همزمانی این مبارزه با آغاز ماه محرم بوده است.

آگهی

سجاد غریبی، چهره مشهور اینستاگرامی که لقب «هالک ایرانی» را برای خود انتخاب کرده در نخستین مبارزه واقعی در طول دوران فعالیت ورزشی خود، در کمتر از ۳ دقیقه ناک‌اوت شد و از رینگ بیرون آمد. 

این چهره مشهور در فضای مجازی که تصاویر متعددی از خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده همواره مدعی بوده که در ورزش پاورلیفتینگ یا وزنه‌برداری قدرتی فعالیت داشته و آمادگی انجام مبارزه درون رینگ را دارد. با این حال بسیاری از کارشناسان گفته بودند که تصاویر منتشر شده از او همگی فوتوشاپی بوده‌اند و با ادیت‌های فراوان از سوی غریبی و برای فریب مخاطبان ارائه می‌شوند. 

آقای غریبی یکشنبه شب در نخستین مسابقه واقعی خود در برابر یک رقیب آماتور قزاق به روی رینگ رفت. هالک ایرانی در حدود ۲ دقیقه و ۳۰ ثانیه‌ای که توانست در مقابل حریف نه چندان قدرتمند خود دوام بیاورد، مدام در حال فرار از دست رقیب بود. در نهایت اما جومانوف آلمات باخیتوویچ با ضربات خود غریبی را ناک اوت کرد و مسابقه بسیار زودتر از حد انتظار به پایان رسید. 

در طول همین زمان اندک هم، یک بار سجاد غریبی به دلیل آسیب‌دیدگی تقاضای وقت استراحت کرد و چند ثانیه‌ای از زمان مبارزه نیز اینگونه سپری شد. 

غریبی که ۱۴۰ کیلوگرم وزن دارد در برابر رقیب قزاق ۹۰ کیلوگرمی خود حرف چندانی برای گفتن نداشت و شکست او کار دشواری برای باخیتوویچ به شمار نمی‌رفت. 

در لحظه ورود غریبی به رینگ به درخواست او، موسیقی و نوای مداحی از محمود کریمی، از مداحان با نفوذ در جمهوری اسلامی پخش شد که احتمالا به دلیل همزمانی این مبارزه با آغاز ماه محرم بوده است. 

این چهره مشهور و جنجالی ایسنتاگرامی پیشتر مدعی شده بود که توانایی مبارزه با مارتین فورد، بدنساز مشهور بریتانیایی را دارد و حتی هماهنگی‌ها برای برگزاری این مسابقه نیز انجام شده بود اما فورد پس از مشاهده غریبی از نزدیک از انجام این مبارزه انصراف داد و رقیب خود را ضعیف‌تر از آن دانست که بخواهد به خاطرش وارد رینگ شود. 

کاربران فارسی زبان در شبکه‌های اجتماعی واکنش‌های گسترده‌ای به نمایش کوتاه‌مدت هالک ایرانی نشان دادند و عموما او را به دلیل این شکست سنگین به تمسخر گرفتند. همچنین بسیاری دیگر از کاربران با اشاره به تصاویر غلو شده از او در اینستاگرام بار دیگر مسئله ویدیوهای ادیت شده و عکس‌های فوتوشاپی این چهره مشهور اینستاگرامی را یادآور شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کمربند قهرمانی محمد علی در مبارزه «غرش جنگل» به قیمت بیش از ۶ میلیون دلار فروخته شد

تایسون فیوری، قهرمان شکست‌ناپذیر بوکس جهان: هیچ مبلغی وسوسه‌ام نمی‌کند که به رینگ برگردم

بازگشت قهرمانانه مانی پاکیائو به روی رینگ