Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پرتاب کیسه گوجه به سمت امانوئل ماکرون در هنگام بازدید از بازارچه‌ای در شمال پاریس

پرتاب کیسه گوجه به سمت ماکرون
پرتاب کیسه گوجه به سمت ماکرون Copyright Benoit Tessier/AP
Copyright Benoit Tessier/AP
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فردی به سمت امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در حالی که میان جمعیت در بازارچه‌ای در شمال غربی پاریس حاضر بود، یک کیسه گوجه فرنگی پرتاب کرد.

آگهی

فردی به سمت امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه در حالی که میان جمعیت در بازارچه‌ای در شمال غربی پاریس حاضر بود، یک کیسه گوجه فرنگی پرتاب کرد.

طبق گزارش رسانه‌های فرانسه، حدود شش گوجه کوچک به رنگ‌های نارنجی و قرمز در داخل یک کیسه پلاستیک آبی رنگ به سمت رئیس جمهوری فرانسه پرتاب شد اما از بالای سرش عبور کرد.

ماکرون ۴۴ ساله، به نظر می‌رسید در ابتدا متوجه ماجرا نشده است تا اینکه با فریاد فردی در میان جمعیت متوجه پرتاب این کیسه شد. 

Benoit Tessier/AP
ماکرون در محله‌ای در شمال پاریسBenoit Tessier/AP

در این هنگام محافظان دست‌های خود را بالای سر رئیس جمهوری فرانسه قرار دادند تا او را بپوشانند. سپس فردی یک چتر سیاه نیمه شکسته‌ای را باز کرد تا از او محافظت کند. با این حال ماموران امنیتی او را به مکان دیگر در بازار هدایت کردند تا اوضاع آرام شود. ماکرون با این حال به پیاده‌روی خود در سرژی-پونتوآز ادامه داد و با جدیت با مردم در بازار صحبت می‌کرد.

او به خبرنگاران گفت که به‌عنوان بخشی از تعهد خود مبنی بر متحد کردن فرانسه پس از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از محله طبقه کارگر بازدید کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رسوایی «اسناد اوبر»؛ اتحادیه اروپا به فرانسه: قوانین و شفافیت در لابی‌گری رعایت شود

دیپلمات‌های فرانسوی برای نخستین بار در بیست سال گذشته اعتصاب کردند

رسوایی مک‌ کینزی؛ آیا فاجعه‌ای انتخاباتی در انتظار امانوئل ماکرون است؟