Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

جدیدترین ساعت‌های جهان در نمایشگاه ساعت‌سازی لوکس «ساعت‌ها و عجایب» در ژنو

نمایشگاه ساعت سازی لوکس «ساعت‌ها و عجایب» در ژنو
نمایشگاه ساعت سازی لوکس «ساعت‌ها و عجایب» در ژنو Copyright AFP
Copyright AFP
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بزرگترین ساعت‌سازان جهان از دهم تا شانزدهم فروردین در ژنو در نمایشگاه «ساعت‌ها و عجایب» شرکت می‌کنند. این نمایشگاه بزرگترین سالن ساعت‌سازی است که تا کنون در ژنو برگزار شده است. امسال ۳۸ برند و سازنده ساعت و جواهر نوپا در میان برندهای قدیمی‌تر و جاافتاده‌تر دیده می‌شود.

آگهی

بزرگترین نام‌های فعال در حوزه ساعت‌سازی ظریف از دهم تا شانزدهم فروردین در ژنو در نمایشگاه «ساعت‌ها و عجایب» شرکت می‌کنند. این نمایشگاه بزرگترین سالن ساعت‌سازی است که تا کنون در ژنو برگزار شده است. امسال ۳۸ برند و سازنده ساعت و جواهر نوپا در میان برندهای قدیمی‌تر و جاافتاده‌تر دیده می‌شود.

در دو سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا، این نمایشگاه به طور آنلاین برگزار شد. امسال به رغم اینکه نمایشگاه دوباره به شکل حضوری برقرار شده است اما برگزار کنندگان آن تصمیم گرفتند با استفاده از تکنولوژی‌های نوین شکلی دوگانه به آن بدهند. بدین ترتیب نمایشگاه به گونه‌ای طراحی شده است که پاسخگوی درخواست جنبه‌های آنلاین بازار کنونی نیز باشد. بازدیدکنندگان نیز می‌توانند به طور غیرحضوری از طریق وبسایت نمایشگاه آن را دنبال کنند.

به کانال تلگرام شبکه یورونیوز فارسی بپیوندید

بیش از این نام این گردهمایی که از سال ۱۹۹۱ برقرار است «همایش بین‌المللی ساعت‌سازی ظریف» بود. هدف ابتدایی این نمایشگاه در دهه ۹۰ میلادی ایجاد پیوند بین ساعت‌سازی و دنیای اجناس لوکس بود که این هدف امروز به خوبی تامین شده است.

در این نمایشگاه بهترین ساعت‌سازان جهان جدیدترین نوآوری‌ها و مدل‌های خود را عرضه می‌کنند. به طور مثال امسال برند کارتیر مدل مشهور «پپسی» خود را با رنگ‌های سبز و سیاه و ظاهر جدیدتر معرفی می‌کند. برند آلمانی مون بلان ساعتی ویژه کوهنوردی ساخته و عرضه می‌کند. برندهای ژاپنی نظیر سیکو نیز با خانواده «گرند سیکو» در این نمایشگاه حضور دارند. از جمله مدل‌های گرند سیکو می‌توان به مدل «کودو» با قیمت پیشنهادی ۳۷۰ هزار یورو اشاره کرد.

بیش از این نام این گردهمایی که از سال ۱۹۹۱ برقرار است «همایش بین‌المللی ساعت‌سازی ظریف» بود. هدف ابتدایی این نمایشگاه در دهه ۹۰ میلادی ایجاد پیوند بین ساعت‌سازی و دنیای اجناس لوکس بود که این هدف امروز به خوبی تامین شده است.

این نمایشگاه در کنار نمایشگاه «بازل ورلد» یکی از دو رویداد مهم صنعت ساعت‌سازی لوکس جهان است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خودروی لوکسی که در اوج بحران اقتصادی رکورد فروش را شکست

افزایش تقاضای محصولات رولکس و اُمگا؛ صادرات ساعت سوئیس در آستانه ثبت رکورد تاریخی قرار گرفت

ساعت مچی ۲ میلی‌متری در نمایشگاه‌ «ساعت‌ها و شگفتی‌ها» در ژنوِ سوئیس