خوانندگان روس و اوکراینی به نشانه صلح و دوستی همدیگر را در آغوش گرفتند

دو هنرمند روسی و اوکراینی در پایان اپرای «آیدا»
دو هنرمند روسی و اوکراینی در پایان اپرای «آیدا» Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

این دو هنرمند در حرکتی نمادین به نشان صلح و دوستی در حالی همدیگر را در آغوش گرفتند که تماشاگران و نوازندگان، خوانندگان و تکنیسین‌ها به تشویق آنها پرداختند.

آگهی

لیودمیلا موناستیرسکا، سوپرانوی اوکراینی آبی‌پوش و اکاترینا گوبانووا، متزوسوپرانوی روسی سرخ‌پوش، عصر یکشنبه در پایان اجرای اپرای «آیدا» در تئاتر سان کارلو در ناپل همدیگر را در حالی که تماشاگران شعار «صلح، صلح» را سر داده بودند، در آغوش گرفتند.

لیودمیلا موناستیرسکای ۴۶ ساله متولد ایرلییف در مرکز اوکراین و اکاترینا گوبانووا اهل مسکو است. این دو هنرمند در حرکتی نمادین به نشان صلح و دوستی در حالی همدیگر را در آغوش گرفتند که تماشاگران و نوازندگان، خوانندگان و تکنیسین‌ها به تشویق آنها پرداختند.

به شبکه تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید.

پیش از این، دنیای فرهنگ در روسیه مخالف خود را با تهاجم روسیه به اوکراین ابراز کرده بود. یک موزه برجسته هنر معاصر به نام گاراژ در مسکو روز شنبه اعلام کرد که تا زمان «توقف تراژدی انسانی و سیاسی در اوکراین» نمایش‌های خود را متوقف می‌کند.

اخیرا رهبر ارکستر روسی، والری گرگیف، به دلیل محکوم نکردن تهاجم روسیه به اوکراین به دستور شهردار میلان، جوزپه سالا، از پست خود تعلیق شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هوداران تیم ستاره سرخ بلگراد در حمایت از مسکو فریاد «روسیه، روسیه» سردادند

اجرای طولانی‌ترین اپرا در اپراخانهٔ متروپولیتن نیویورک

شاهکار یا کلاهبرداری؟ تابلوی «مونالیزای آیزول‌ورث» در ایتالیا به نمایش گذاشته شد