جانسون یادداشت‌هایش را جا گذاشت، درباره کارتون پپاپیگ سخنرانی کرد

عروسک‌های انیمیشن پپاپیگ در چین
عروسک‌های انیمیشن پپاپیگ در چین Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نخست وزیر بریتانیا که در یک نشست با بازرگانان سخنرانی می‌کرد وقتی نتوانست یادداشت‌هایش را پیدا کند، درباره کارتون پپاپیگ و پارک آنها سخنرانی کرد.

بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، امروز دوشنبه در حال سخنرانی در میان اعضای کنفدراسیون صنایع بریتانیا بود که متوجه شد یادداشت‌هایش را جا گذاشته، به همین خاطر از بازدید اخیرش از پارک پپاپیگ ورلد، سخنرانی کرد.

آگهی

جانسون در حین جستجوی یادداشت‌هایش مکرر زمزمه می کرد که «ببخشید».

او سپس از بازدید اخیرش از پارک پپاپیگ ورلد گفت، پارکی که بر اساس برنامه تلویزیونی انیمیشنی کودکانه درباره یک خوک صورتی شاداب، دوستانش و خانواده اش ساخته شده است.

جانسون به مدیران تجاری گفت: «دیروز من به پارک پپاپیگ ورلد رفتم، همانطور که همه ما باید به این پارک برویم و آن را از نزدیک ببینیم. مکان بسیار جالبی بود و من آنجا را دوست داشتم.»

او همچنین گفت که این پارک بزرگترین پارک پپاپیگ در جهان است و برای کودکان نوپا مکان بسیار عالی است.

نخست وزیر بریتانیا در ادامه افزود چه کسی باور می‌کرد یک خوک که چهره‌اش شبیه یک سشوار است اکنون در تلویزیون‌های ۱۸۰ کشور جهان پخش شود و دارای پارک‌هایی در کشورهایی مثل آمریکا و چین باشد؟

رسانه‌های بریتانیایی گزارش داده‌اند که جانسون هفته گذشته روزهای پر از مشغله‌ای را پشت سر گذاشت از جمله در خصوص بحث شغل دوم برخی از نمایندگان پارلمان، موضوع قطارهای پرسرعت و برنامه‌های تامین اجتماعی.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بحران ماهیگیری در مانش؛ بوریس جانسون: نگران رفتار فرانسه هستم

گزارش مدرسه اقتصاد لندن: اقتصاد بریتانیا هنوز نتوانسته با عواقب برکسیت کنار بیاید

بوریس جانسون سوگند خورد که در مورد رسوایی «پارتی‌گیت» دروغ نگفته است