Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

زندگی اشرافی چند نسل سگ در میامی؛ ویلای پیشین مدونا به فروش گذاشته شد

سگ ثروتمند در ویلای پیشین مدونا در میامی
سگ ثروتمند در ویلای پیشین مدونا در میامی Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گونتر ششم، سگ ثروتمند در ویلایش یک آشپز دارد که صبحانه او را هر روز از گوشت و سبزیجات تازه و برنج تهیه می‌کند. در منوی غذای این سگ شپرد هر از چند گاه خاویار هم دیده می‌شود. سفرهای گونتر ششم هم با هواپیمای خصوصی انجام می‌شود.

آگهی

گونتر ششم، نام سگی از نژاد ژرمن شپرد است که اکنون صاحب ویلایی مجلل در شهر میامی در ایالت فلوریدای آمریکا است. این ویلا زمانی متعلق به مدونا، ستاره موسیقی پاپ بود.

این سگ ثروتمند ویلایش را از گونتر چهارم، پدربزرگش به ارث برده است. گونتر سوم، پدر گونتر چهارم در سال ۱۹۹۲ ثروتی چند میلیون دلاری از صاحبش که یک کُنتِس آلمانی (زنی اشراف زاده) بود به ارث برد.

پس از درگذشت این زن ثروتمند گروهی از مدیران برنامه‌ها وظیفه مدیریت ثروت چند نسل از این سگ‌های شپرد را برعهده گرفتند. آنها دو دهه پیش ویلای هشت خوابه و مجلل میامی را برای گونتر چهارم خریداری کردند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

قیمت این ویلا که در آن زمان از مدونا خریداری شد هفت میلیون و ۵۰۰ هزار دلار بود. حالا اما مدیران برنامه‌های گونتر ششم ویلای مجلل او را به قیمت ۳۱ میلیون و ۷۵۰ هزار دلار به فروش گذاشته‌اند.

در بالای شومینه سالن این ویلا نیز اکنون تصویری از گونتر چهارم، اولین سگی که صاحب این ویلا شد نصب شده است.

مدیران برنامه‌های گونتر ششم به جنبه زندگی اجتماعی او اهمیت زیادی می‌دهند. به همین دلیل آنها این سگ میلیونر را در طول زندگی‌اش برای سفر و تفریح به شهر میلان در شمال ایتالیا و مجموعه جزایر باهاما در دریای کارائیب برده‌اند.

گونتر ششم در ویلایش یک آشپز دارد که صبحانه او را هر روز از گوشت و سبزیجات تازه و برنج تهیه می‌کند. در منوی غذای این سگ شپرد هر از چند گاه خاویار هم دیده می‌شود. سفرهای گونتر ششم هم با هواپیمای خصوصی انجام می‌شود.

ارزش مجموعه ثروت به ارث رسیده به گونتر ششم اکنون ۵۰۰ میلیون دلار تخمین زده می‌شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کشف فسیل ۱۲ هزار ساله از سگی که همراه انسان زندگی می‌کرده است

۶۵ حیوانی که می‌توانند مثل انسان بخندند

میلیاردرها بیشتر سراغ دریافت مدرک دکتری در کدام رشته دانشگاهی رفته‌اند؟