Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

گرازهای بارسلون کیف شکیرا را ربودند و موبایلش را جویدند

شکیرا
شکیرا Copyright آسیوشیتد پرس
Copyright آسیوشیتد پرس
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خواننده محبوب کلمبیایی می‌گوید که این جانواران پس از حمله به او کیفش را ربوده‌اند و در جنگل گم شده‌اند.

آگهی

شکیرا ستارهٔ موسیقی پاپ می‌گوید وقتی در حال پیاده‌روی در پارک جنگلی بارسلون بوده، یک جفت گراز به او پسر هشت ساله‌اش حمله کرده‌اند.

خواننده محبوب کلمبیایی مدعی شده که این جانواران چموش پس از حمله به او کیفش را هم ربوده‌اند و در جنگل گم شده‌اند. شکیرا می‌گوید موبایل و دیگر وسایل شخصی‌اش که در کیف بوده نابود شده و در ویدئویی اینستاگرامی بقایای کیف را نشان می‌دهد و می‌گوید: «ببینید چه بلایی سر کیف من آوردند!»

اما این خوانندهٔ نامدار تنها قربانی گراز‌های این پارک، که تعدادشان در سالهای اخیر پیوسته افزایش یافته، نبوده است. در سال ۲۰۱۶ مردم شهر نزدیک به ۱۲۰۰ بار با دفتر پلیس بارسلون تماس گرفتند و از حمله گراز‌ها به حیوانات خانگی، تخریب ظروف خوراک آنها، و نیز ورود به خیابان و ایجاد راه‌بندان شکایت کردند.

در سال ۲۰۱۳ نیز یک مأمور پلیس جسور خواست با اسلحهٔ کمری دمار از روزگار گراز مهاجمی در بیاورد، اما تیرش خطا رفت و همکار خودش را ناکار کرد.

گرازها قابلیت انتشار انواع بیماری‌ها را دارند و علاوه بر آن‌که جزو مهاجم‌ترین جانوران به‌شمار می‌روند در هر محیطی دوام می‌آورند. شمار این جانوران اخیرا در اروپا افزایش یافته، و برآورد می‌شود که حدود ۱۰ میلیون رأس گراز وحشی در گوشه و کنار قارهٔ سبز می‌پلکند.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رُم ایتالیا در محاصره گرازهای وحشی

تعقیب و گریزی متفاوت در برلین؛ وقتی مرد برهنه سرآسیمه به دنبال گراز وحشی می‌دود

ستاره سابق تیم ملی برزیل به اتهام تجاوز جنسی به ۴ سال و نیم حبس و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد