Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ادعای تجاوز جنسی علیه ستاره چینی؛ پورشه و بولگاری با «وو» قطع همکاری کردند

کریس وو، خواننده چینی-کانادایی
کریس وو، خواننده چینی-کانادایی Copyright Christopher Katsarov/CKL
Copyright Christopher Katsarov/CKL
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

از سوی دیگر از روز دوشنبه تعدادی از مارک‌های تجاری از جمله بولگاری، لویی ویتون، پورشه و … در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند که همکاری خود با وو را متوقف می‌کنند یا به حالت تعلیق در می‌آورند.

آگهی

لویی ویتون، پورشه، بولگاری روز سه‌شنبه ۲۰ ژوئیه تصمیم گرفتند تا همکاری خود با کریس وو، خواننده چینی-کانادایی را پس از ادعاها درباره تجاوز جنسی متوقف کنند.

دو می‌ژو دانشجوی ۱۹ ساله، وو ۳۰ ساله را متهم به تجاوز کرد. وی در گفت‌وگو با یک رسانه چینی گفت که این اتفاق زمانی رخ داد که او ۱۷ ساله بود.

دو گفت که این ستاره پاپ می‌خواسته است با مبلغ بیش از ۷۷ هزار دلار او را مجبور به سکوت کند. با این حال این دختر ۱۹ ساله تاکید کرد قصد دارد مراحل قضایی را پیگیری کند.

وو که تابعیت کانادا را نیز دارد و در شهرها ونکوور و گوانگژو بزرگ شده است، این ادعاها را در شبکه‌های اجتماعی تکذیب کرد.

این ستاره پاپ که معروف به وو یی‌فان است گفت: «من تنها یک بار خانم دو را در جمعی دوستانه ملاقات کردم … من هرگز هیچ زنی را مجبور به رابطه جنسی نکرده‌ام.»

استودیوی وو همچنین در جوابیه‌ای طولانی به ادعاها علیه وو پاسخ داد و هرگونه خلاف را رد کرد و گفت که وو تنها یک بار در مهمانی خانم دو را دیده است. این استودیو تاکید کرد که آن‌ها روند پاسخگویی قانونی را آغاز کرده‌اند.

ادعاهای خانم دو موجی از محکومیت‌ها را در شبکه‌های آنلاین به همراه داشت.

از سوی دیگر از روز دوشنبه تعدادی از مارک‌های تجاری از جمله بولگاری، لویی ویتون، پورشه و … در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند که همکاری خود با وو را متوقف می‌کنند یا به حالت تعلیق در می‌آورند.

برند بولگاری روز شنبه در شبکه ویبوی چین نوشت: «بولگاری به ماجرای مربوط به کریس وو اهمیت زیادی می‌دهد و تصمیم گرفت از امروز همه همکاری‌های مرتبط با وو را قطع کند.»

لویی ویتون نیز گفت که همکاری با وو را متوقف می‌کند. کاربران شبکه‌های اجتماعی از لورئال و لانکوم نیز خواسته‌اند اقدام مشابهی انجام دهند.

لانکوم روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای گفت که مشارکت آن‌ها با آقای وو در ماه ژوئن به پایان رسیده بود.

از سوی دیگر انجمن هنرهای نمایشی چین روز دوشنبه گفت که مجازات وو «باید به جای تکیه بر افشاگری آنلاین بر اساس واقعیت‌ها باشد» اما اگر مشخص شود وی قانون را نقض کرده است، آن‌ها نیز خواستار مجازات شدید می‌شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تنزل مقام دو تن از اعضای کلیدی دولت استرالیا در پی رسوایی تجاوز جنسی

سه خواهر روس که متهم به قتل پدر متجاوز خود بودند، به عنوان قربانی شناخته شدند

«سگ‌های جنگی» چین در رزمایش نظامی با کامبوج