Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

راننده ۹ ساله‌ای که می‌خواست خواهر ۴ ساله‌اش را برای تعطیلات به ساحل ببرد تصادف کرد

عکس خودروی تصادفی
عکس خودروی تصادفی Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس شهر سالت لیک سیتی ایالت یوتا آمریکا روز گذشته هنگامی‌ که در صحنه یک تصادف حاضر شد از اینکه راننده ۹ ساله‌ای پشت فرمان است و خواهر چهار ساله‌اش کنار او نشسته است غافلگیر شد.

آگهی

پلیس شهر سالت لیک سیتی ایالت یوتا آمریکا روز گذشته هنگامی‌که در صحنه یک تصادف حاضر شد از اینکه راننده ۹ ساله‌ای پشت فرمان است و خواهر چهار ساله‌اش کنار او نشسته است غافلگیر شد.

پلیس اعلام کرد که دو دختر ۹ و چهارساله روز چهارشنبه زمانی که قصد داشتند برای تعطیلات به ساحل کالیفرنیا بروند با یک تریلی کامیون تصادف کردند. این دو دختر در این تصادف آسیبی ندیدند. راننده کامیون هم صدمه ندید.

دختر ۹ ساله زمانی که والدین خواب بودند کلید خودرو را برداشت و راهی این سفر پرماجرا شد. والدین این دو دختر زمانی که پلیس برای اعلام خبر تصادف زنگ زد بیدار شدند.

این دو دختر حدود ۲۰ کیلومتر از شهر وست جردن که محل زندگی آن‌ها است دور شده بودند. بچه‌ها به پلیس گفته بودند که می‌خواستند برای تعطیلات به ساحل بروند.

این تصادف زمانی رخ داد که راننده ۹ ساله از پهلو به یک خودروی دیگر برخورد کرد سپس در جاده منحرف شد و با کامیون تصادف کرد.

هنگام تصادف کودکان کمربند ایمنی خود را بسته بودند.

روکسئان وینوکو، سخنگوی پلیس وست ولی گفت: «حدس می‌زنم آن‌ها قصد داشتند تعطیلات تابستانی خود را کمی زودتر آغاز کنند.» وی با این حال تاکید کرد که این دختران بسیار خوش‌شانس بودند که آسیبی ندیدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تصادف زنجیره‌ای ۱۳۰ خودرو در جاده یخ‌زده تگزاس ۶ کشته بر جا گذاشت

تصادف قطار در پرتغال ۲ کشته و ۵۰ زخمی بر جای گذاشت

آمار تصادف‌های منجر به مرگ در آمریکا؛ زنان رانندگان بهتری هستند یا مردان؟