Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

آزمایش «لباس پرواز» در کانال مانش توسط نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا

استفاده از تجهیزات مدرن توسط نیروی سلطنتی دریایی بریتانیا
استفاده از تجهیزات مدرن توسط نیروی سلطنتی دریایی بریتانیا Copyright Royal Navy via Storyful
Copyright Royal Navy via Storyful
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا در جریان یک رزمایش محدود فناوری نوین «لباس پرواز» برای عملیات دریایی را در کانال مانش آزمایش کرد.

آگهی

نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا در جریان یک رزمایش محدود فناوری نوین «لباس پرواز برای عملیات دریایی» را در کانال مانش آزمایش کرد.

نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا گفته است که در روز ۱۱ اردیبهشت (۱ مه) واحدهای تکاور ۴۲ و ۴۷ پایگاه پلی‌موث حاضر بوده‌اند و به افراد شرکت «صنایع جاذبه» (Gravity Industries)، سازنده لباس پرواز، برای آزمایش این محصول جدید که امکان حرکت روی سطح آب را برای افراد فراهم می‌کند کمک کرده‌اند.

شرکت «صنایع جاذبه» که در سال ۲۰۱۷ بنیان گذاشته شده است لباس‌های پروازی اختراع شده توسط ریچارد براونینگ، عضو سابق نیرویی دریایی سلطنتی بریتانیا و بنیانگذار آن، را به خریداران عرضه می‌کند.

به گفته نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا، در این آزمایش توانایی بلند شدن و قابلیت‌های حرکتی این لباس با همراهی قایق‌های واکنش سریع و کشتی گشت‌زن HMS Tamer امتحان شده است.

بازوی دریایی ارتش بریتانیا گفته است کاربرد این لباس و تکنیک‌های حرکتی آن در دریا نظیر عمود پرواز بودن هرچند چشمگیر است، با این حال کارشناسان برآورد کرده‌اند که این وسیله هنوز به قدری آماده نیست که بتواند در بُعد نظامی مورد استفاده قرار گیرد.

استفاده از تجهیزاتی که به افراد نظامی قابلیت پرواز روی سطح زمین را می‌دهند، پیشتر در فرانسه نیز امتحان شده بود.

سال گذشته فرانکی زاپاتا، مخترع فرانسوی سوار بر یک صفحه پرنده مجهز به موتور جت مسیر ۱۴۰ کیلومتری شمال فرانسه تا خلیج «سنت مارگارت» واقع در بریتانیا را با موفقیت طی کرده بود.

به اینستاگرام یورونیوز بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

زاپاتا بالاخره از روی کانال مانش پرید

استفاده ارتش فرانسه از نویسندگان علمی‌تخیلی برای مقابله با تهدیدات آتی

ورود ارتش سلطنتی بریتانیا به کانال مانش برای مقابله با مهاجران غیرقانونی