Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

میلیونر بعدی اروپا کیست؟ جایزه بخت‌آزمایی یورومیلیونز به رکورد ۲۱۰ میلیون یورو رسید

بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز
بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از مسعود سالاری
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دو نفر که برنده ردیف دوم این جایزه شدند، هر کدام ۱۷۷ هزار و ۵۰۰ یورو برنده شدند. تمام شماره‌های آنها به جز یک شماره ستاره‌دار، با شماره قرعه‌کشی شده برای جایزه ردیف اول، جور در آمده بود.

آگهی

۴، ۱۲، ۲۵، ۴۶ و ۴۸ و دو شماره ستاره‌دار ۷ و ۱۲. اینها پنج عدد و دو ستاره شانسی بود که می‌بایست سرنوشت یک فرد را در اروپا عوض کند، اما نشد.

جمعه شب گذشته هیچ کس برنده جایزه ۲۰۲ میلیون یورویی یورومیلیونز، بزرگ‌ترین بازی بخت‌آزمایی اروپا نشد. این مبلغ رکورد بالاترین بهای پیشنهادی یورومیلیونز تا آن زمان بود.

دو نفر که برنده ردیف دوم این جایزه شدند، هر کدام ۱۷۷ هزار و ۵۰۰ یورو بردند. تمام شماره‌های آنها به جز یک شماره ستاره‌دار، با شماره قرعه‌کشی شده برای جایزه ردیف اول، جور در آمده بود.

اپلیکیشن یورونیوز را از پل استور دانلود کنید

اکنون یورومیلیونز مبلغ ۲۱۰ میلیون یورو را برای بخت‌آزمایی بعدی خود اعلام کرده که برای دومین بار رکورد تاریخی را می‌شکنند.

قرعه‌کشی بعدی یورومیلیونز در نیمه شب سه شنبه ۲۳ فوریه (۵ اسفند) انجام خواهد شد و باید دید آیا فرد یا افراد خوشبختی در آن روز برنده این جایزه رؤیایی خواهند شد یا نه.

بر پایه مقررات یورومیلیونز، در روز سه‌شنبه اگر کسی برنده ۲۱۰ میلیون یورو شد که هیچ، اما اگر کسی برنده نشد، این مبلغ در چهار قرعه‌کشی دیگر تمدید می‌شود. اگر باز هم کسی برنده نشد، یعنی اگر پنج عدد و دو عدد شانس ستاره‌دار در نیامد، در قرعه‌کشی پنجم در روز ۹ مارس (۱۹ اسفند) کل مبلغ ۲۱۰ میلیون یورو میان آخرین نفراتی که پنج عدد و یک شماره شانس صحیح دارند، تقسیم خواهد شد.

رکورد برنده بیشترین مبلغ یورومیلیونز متعلق به یک شهروند بلنداقبال فرانسوی است که در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۱ آذر ۱۳۹۹)، جایزه ۲۰۰ میلیون یورویی آن را به چنگ آورد.

رکورد تاریخی برنده بیشترین مبلغ قمار با بلیط بخت‌آزمایی در اروپا نیز متعلق به یک شهروند ایتالیاست که در ماه اوت ۲۰۱۹ یک بلیط «سوپر انلاتو» خرید و جایزه ۲۰۹ میلیون یورویی آن را به جیب زد.

بلیط بخت‌آزمایی یورومیلیونز در هشت کشور اروپایی فروخته می‌شود و نتیجه قرعه‌کشی آن در روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته اعلام می‌گردد. ایتالیا و آلمان جزو این هشت کشور نیستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یک سوئیسی جایزه ۲۱۰ میلیون یورویی بزرگ‌ترین بخت‌آزمایی اروپا را برد

نفت‌کش آمریکایی توقیف شده توسط جمهوری اسلامی از امارات به عمان تغییر مسیر داد

حزب‌الله لبنان: چندین پایگاه نظامی اسرائیل را با موشک و پهپاد هدف قرار دادیم