اشتباه فروشنده زن خوش‌شانس را صاحب یک میلیون دلار کرد

بخت‌آزمایی
بخت‌آزمایی Copyright AP Photo
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«هنگامی که در خودرو کری را باز کردم، داشت گریه می کرد و می‌لرزید. اولش فکر کردم با گوزن تصادف کرده، اما بعد بلیط برنده را در دستش دیدم. باورم نمی شد.»

آگهی

بیشتر خانم‌ها می‌گویند وقتی شوهرشان را به خرید می‌فرستند، همیشه چیزی را فراموش می‌کند بخرد. این مسئله برای یک زن آمریکایی هم اتفاق افتاد، اما میلیونر شد.

مایکل میدلبروک از اهالی شهر بونو در ایالت آرکانزاس، روز سه شنبه گذشته در راه برگشت به خانه، یک قلم از چیزهایی را که همسرش «کری» گفته بود، فراموش کرد بخرد. آن گاه کری خودش به مغازه «کوئیک شاپ» رفت و تصمیم گرفت به همراه آن کالا، چند بلیط بخت‌آزمایی هم بخرد.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید

او یک بلیط ۲ دلاری و دو بلیط ۱۰ دلاری و نیز یک بسته لاتاری ۵ دلاری خرید. فروشنده که ظاهرا درخواست او را درست نشنیده بود، به اشتباه یک بلیط قرعه‌کشی دیگر ۲۰ دلاری با جایزه یک میلیون دلاری هم به او فروخت. 

کری در حالی که در خودرو نشسته بود، عددهای روی بلیط قرعه‌کشی ۲۰ دلاری را خراشید و از دیدن جایزه برتر یک میلیون دلاری حیرت‌زده شد. او در همان زمان به سوی خانه رفت و در حالی که از شدت هیجان صدایش می‌لرزید پیش از رسیدن، به شوهرش گفت تا به پیشوازش بیاید.

مایکل میدلبروک می‌گوید: «هنگامی که در خودرو کری را باز کردم، داشت گریه می کرد و می‌لرزید. اولش فکر کردم با گوزن تصادف کرده، اما بعد بلیط برنده را در دستش دیدم. باورم نمی شد.»

خانم و آقای میدلبروک گفته‌اند که می‌خواهند با این پول اول از همه قسط‌های خودروها و خانه خود را پرداخت کرده و قسمت بزرگی از پول جایزه را هم برای دوران بازنشستگی‌شان کنار بگذارند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برنده‌ خوش شانس بلیت بخت آزمایی ۱ میلیارد دلاری را برد

اتفاقی تاریخی؛ یک فرانسوی برنده جایزه ۲۰۰ میلیون یورویی بلیت بخت آزمایی شد

شرط‌‌ بندی ۱.۳ میلیون دلاری بر سر پیروزی بایدن؛ پول برنده هنوز پرداخت نشده است