Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

مشتری رستوران آمریکایی برای یک لیوان آبجو ۳ هزار دلار انعام داد

لیوان آبجو
لیوان آبجو Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مدیر این رستوران در شهر کلیولند اقدام مشتری خود را «باورنکردنی» توصیف کرد.

آگهی

مشتری یک رستوران در شهر کلیولند در آمریکا روز یکشنبه گذشته در آستانه تعطیلی موقت این رستوران به علت شیوع ویروس کرونا، برای یک لیوان آبجو سه هزار دلار انعام داد.

رستوران «نایت تاون» (Nighttown) در کلیولند از روز دوشنبه به طور داوطلبانه تعطیل شده است. مدیر این رستوران اقدام مشتری سخاوتمند را که برای یک لیوان آبجوی هفت دلاری، سه هزار دلار انعام داد «باورنکردنی» توصیف کرد. او در صفحه فیسبوک رستورانش نوشت که هویت این مشتری را فاش نمی کند زیرا او احتمالا تمایلی به افشای نامش ندارد.

مدیر رستوران «نایت تاون» افزوده است که این مشتری از او خواسته تا رقم انعام بین او و چهار نفر از گارسون هایی که مشغول کار بودند تقسیم شود. او گفته است که سخاوتمندی این مشتری نشان‌دهنده شخصیت افرادی است که طی سال‌های گذشته به رستوران او رفت و آمد داشته‌اند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

به گفته مدیر این رستوران تعدادی از کارکنان از اقدام سخاوتمندانه این مشتری به گریه افتادند. صاحبان رستوران‌ها، میکده‌ها و کافه‌ها در بیشتر کشورها یکی از قربانیان اصلی همه گیری ویروس کرونا از نظر اقتصادی هستند.

تا کنون بیش از شش هزار نفر در ایالت اوهایو که شهر کلیولند در آن واقع شده است بر اثر ابتلا به بیماری همه گیر «کووید ۱۹» جان خود را از دست داده اند. این در حالی است که بیش از ۳۶۳ هزار مورد ابتلا به ویروس کرونا نیز در این ایالت شناسایی شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرداخت انعام ۱۶ هزار دلاری برای هات‌داگ، سیب‌زمین و نوشیدنی

انعام ۲ هزار دلاری برای غذای ۳۰ دلاری در رستورانی در آمریکا

زنی که از سقوط آسانسور از طبقه ۷۵ یک آسمان‌خراش جان سالم به در برد