Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

«هر کودک آمریکایی ماهانه به طور متوسط ۱۱ بار تقاضای حیوان خانگی می‌کند»

حیوانات خانگی
حیوانات خانگی Copyright pxhere/Canva
Copyright pxhere/Canva
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نتایج یک تحقیق تازه نشان می‌دهد هر کودک آمریکایی ماهانه به طور متوسط ۱۱ بار از والدین خود تقاضای یک حیوان خانگی همچون سگ یا گربه می‌کند. تقریبا دو سوم از والدین سرانجام بعد از سه سال شنیدن کلمات تکراری تسلیم خواسته فرزندانشان شده‌اند.

آگهی

نتایج یک تحقیق تازه نشان می‌دهد هر کودک آمریکایی ماهانه به طور متوسط ۱۱ بار از والدین خود تقاضای یک حیوان خانگی همچون سگ یا گربه می‌کند.

بنا بر این تحقیق تقاضاها از سن ۶ سالگی شروع می‌شوند و گاه تا مجموع ۱۵۴۸ تقاضا به هنگام سن ۱۸ سالگی می‌رسند.

در پژوهش جدید که توسط موسسه OnePoll انجام شده و ۲ هزار پدر و مادر در آن مشارکت داشته‌اند، ۷۴ درصد از والدین گفته‌اند کودکانشان تقاضای حیوان خانگی داشته‌اند، اما نه یک بار و دو بار، بلکه متوسط ۱۱ بار در ماه.

این تعداد همزمان با رسیدن تعطیلات زمستانی کریسمس رو به افزایش می‌گذارد و به متوسط ۱۸ بار در ماه می‌رسد، چرا که به گفته جان گومز، نایب‌رئیس بنیاد اسپین مستر «دریافت حیوان خانگی به عنوان هدیه کریسمس یک حس ناب سورپرایز و شادی بی‌نهایت و پایدار را برای کودک به همراه می‌آورد، بدون اینکه نیاز باشد مسئولیتی برای تمیز کردن آن‌ها احساس کند.»

مطابق نتایج این تحقیق، ۷۸ درصد از کودکان سگ را به عنوان حیوان خانگی ترجیح داده‌اند. گربه، ماهی، پرنده و خرگوش در رده‌های بعدی پرطرفدارترین حیوانات خانگی قرار داشته‌اند.

تقریبا دو سوم از والدین سرانجام بعد از سه سال شنیدن کلمات تکراری تسلیم خواسته فرزندانشان شده‌اند.

۸۲ درصد از والدینی نیز که در این تحقیق شرکت کرده‌اند گفته‌اند برای آنان اهمیت دارد که کودکانشان زمانی را با حیوانات بگذرانند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مسابقه سگ‌های موج‌سوار برای جمع‌آوری کمک‌های مالی برای حیوانات خانگی بدون سرپرست

علاقه انسان به نگهداری از حیوانات خانگی از کجا می‌آید؟

وقتی از خانه بیرون می روید حیوان خانگی شما چکار می کند؟