پیدا شدن اتفاقی ۵۰۰ هزار یورو پول نقد در انبار خانه

پیدا شدن اتفاقی ۵۰۰ هزار یورو
پیدا شدن اتفاقی ۵۰۰ هزار یورو Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پیدا کردن اتفاقی حتی یک اسکناس در جیب شلوار اتفاق خوشحال‌کننده‌ای است. حالا تصور کنید فردی را که در چمدان کهنه انباری خانه‌اش ۵۰۰ هزار یورو پول نقد پیدا کرده است.

آگهی

پیدا کردن اتفاقی حتی یک اسکناس در جیب شلوار اتفاق خوشحال‌کننده‌ای است. حالا تصور کنید فردی را که در چمدان کهنه انباری خانه‌اش ۵۰۰ هزار یورو پول نقد پیدا کرده است. این از آن اتفاق‌های عجیب اما جذاب است، دقیقا چیزی که برای «آن»، زن ۵۵ ساله ساکن پاریس اتفاق افتاد.

او می‌گوید که این مبلغ را که همه اسکناس‌های ۱۰، ۵۰ و ۱۰۰ یورویی هستند را در چمدانی که برای مدت‌ها در گوشه انبار رها شده بود پیدا کرده است.

داستان از این قرار است که «آن» این آپارتمان را از مادرش به ارث برده، به کلی وجود انباری در ساختمان را فراموش کرده بود تا زمانی که تصمیم می‌گیرد خانه را بفروشد. او از یک آژانس املاک می‌خواهد تا در فروش خانه کمک کند، اینجا بود که «آن» به فکر انباری می‌افتد.

او انباری را پیدا می‌کند اما در آن قفل شده بود. این خانم اعلامیه‌ای در ساختمان نصب می‌کند تا اگر احیانا کسی این انباری را اجاره کرده خود را معرفی کند.

پس از یک ماه که کسی به این پیغام جواب نداد وی از آژانس املاکی که قرار بود قیمت آپارتمان را تخمین بزند می‌خواهد تا نماینده‌ای را برای صورت‌جلسه اموال داخل انباری بفرستد و اینجا بود که چمدان پر پول پیدا می‌شود.

در حال حاضر دادستانی پاریس، واحد تحقیقات مالی و اداره پلیس قضایی را مامور بررسی ماجرا کرده است. این دو اداره، سازمان‌های متخصص در مبارزه با پولشویی و جرائم مالی هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خانه قوطی کبریتی در غرب لندن که بیش از ۱ میلیون یورو قیمت دارد

تابلویی که اتفاقی در ایتالیا پیدا شد اثر گمشده گوستاو کلیمت است

بی‌خانمانی که «اتفاقی» ۳۰۰ هزار یورو دزدید