Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دونالد ترامپ: ایران برای توافق با ما می‌میرد

Morry Gash
Morry Gash Copyright Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved.
Copyright Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved.
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

«اگر در این انتخابات پیروز شویم، ایران همان هفته اول برای توافق ما را فرا خواهد خواند. آنها برای توافق با ما می‌میرند. تولید ناخالص ملی آنها ۲۷ درصد کاهش یافته و آنها دیگر برای ترور پول کافی ندارند.»

آگهی

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده در سخنرانی روز پنجشنبه ۱۷ سپتامبر در جمع هواداران خود با بیان اینکه ایران به توافق با آمریکا تمایل دارد بار دیگر از تصمیم خود برای خروج از برجام دفاع کرد.

آقای ترامپ گفت: «اگر در این انتخابات پیروز شویم، ایران همان هفته اول برای توافق ما را فرا خواهد خواند. آنها برای توافق با ما می‌میرند. تولید ناخالص ملی آنها ۲۷ درصد کاهش یافته و آنها دیگر برای ترور پول کافی ندارند.»

«جایزه صلح نوبل، جایزه صلح نوبل»

او همچنین درباره تصمیمش برای خروج از برجام به محض تصدی ریاست‌جمهوری نیز گفت: «اگر من به آن توافق احمقانه پایان نمی دادم، دیگر خبری از توافق در خاورمیانه نبود، حالا همه کشورها می‌خواهند به آن {توافقی که میان امارات و اسرائیل منعقد شد و بعدتر بحرین به آن پیوست} بپیوندند.»

برخی در میان جمعیت در این بخش از سخنرانی شعار دادند «جایزه صلح نوبل، جایزه صلح نوبل» و آقای ترامپ که لبخند رضایت بخشی روی لب داشت از این افراد تشکر کرد.

پیش از این نیز کریستین تایبرینگ-جید، نماینده راست افراطی نماینده پارلمان نروژ از بنیاد نوبل خواسته بود به دلیل اجرای توافق صلح میان اسرائیل و امارات عربی متحده دونالد ترامپ را نامزد دریافت جایزه صلح نوبل کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

۴۲ روز به انتخابات آمریکا؛ قدرت‌نمایی بایدن در حیاط خلوت ترامپ

ترامپ: اقتصاد ایران تحلیل رفته است اما توافق با بایدن را ترجیح می‌دهند

قول ترامپ به زلنسکی برای پایان دادن به جنگ اوکراین؛ نامزد جمهوری‌خواه: پیام‌آور صلح خواهم بود