حضور جنجالی پلوسی در آرایشگاه؛ رئيس مجلس نمایندگان آمریکا: به «دام» افتادم

رئيس‌ مجلس نمایندگان آمریکا
رئيس‌ مجلس نمایندگان آمریکا Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رئيس دموکرات مجلس نمایندگان ایالات متحده: «تازه موهایم را شسته بودند، من وقتی موهایم را می‌شویم ماسک نمی‌زنم. آیا شما هنگام شستشوی موهایتان از ماسک استفاده می‌کنید؟»

آگهی

نانسی پلوسی، رئيس مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به انتقادهای مطرح شده از حضور جنجالی خود در یکی از آرایشگاه های شهر سانفرانسیسکو گفت که برای او «دام» گذاشته شده بود.

شبکه فاکس نیوز گزارش داده که نانسی پلوسی روز دوشنبه با حضور در آرایشگاهی در شهر سانفرانسیسکو مقررات وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیماری «کووید ۱۹» را نقض کرده است. بنا بر همین گزارش رئیس این آرایشگاه از عدم رعایت این مقررات در جریان حضور رئیس مجلس نمایندگان خشمگین شده است. فاکس نیوز همچنین تصویری از دوربین های مدار بسته آرایشگاه منتشر کرد که نانسی پلوسی را بدون ماسک در داخل آرایشگاه نشان می داد.

بنا به مقرراتی که هم اکنون در شهر فرانسیسکو اجرا می شود آرایشگاه ها تنها اجازه دارند در فضای باز به اصلاح موهای مشتریان بپردازند. آنها همچنین اجازه ارائه برخی خدمات مانند شستشوی موها با شامپو، رنگ کردن موها و استفاده از محصولات شیمیایی را ندارند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

تازه موهایم را شسته بودند، من وقتی موهایم را می‌شویم ماسک نمی‌زنم. آیا شما هنگام شستشوی موهایتان از ماسک استفاده می‌کنید؟
نانسی پلوسی
رئيس مجلس نمایندگان آمریکا

رئیس ۸۰ ساله مجلس نمایندگان ایالات متحده در واکنش به گزارش فاکس نیوز اظهار داشت: «به حرف [مسئول] یک آرایشگاه محله که طی سال‌های گذشته بارها به آن مراجعه کرده ام اعتماد کردم، مسئولیت آن را می پذیرم. من وقتی گفتند می‌توانیم مشتریان را جداگانه و تنها پذیرش کنیم به این حرف اعتماد کردم. حالا مشخص شده که این یک دام بوده است. در نتیجه من مسئولیت این را که به دام افتاده‌ام می پذیرم.»

وی در مورد تصویری که از او بدون ماسک در آرایشگاه منتشر شده است گفت: «تازه موهایم را شسته بودند، من وقتی موهایم را می شویم ماسک نمی زنم. آیا شما هنگام شستشوی موهایتان از ماسک استفاده می کنید؟»

نانسی پلوسی همچنین افزود که از نظر وی آرایشگاهش به او یک «عذرخواهی» بدهکار است.

AP Photo
رئيس مجلس نمایندگان آمریکاAP Photo

در مقابل، رئيس آرایشگاه رئیس مجلس نمایندگان هرگونه «دام» گذاری سیاسی برای نانسی پلوسی را رد کرد. بسیاری از جمهوریخواهان از جمله دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده ضمن اشاره به حضور نانسی پلوسی در آرایشگاه از رئیس دموکرات مجلس نمایندگان انتقاد کرده‌اند. دونالد ترامپ گزارش شبکه فاکس نیوز از حضور نانسی پلوسی در آرایشگاهی در سانفرانسیسکو را در صفحه توئیتر خود به اشتراک گذاشت و از لزوم شکست دادن دموکرات‌ها در انتخابات امسال مجلس نمایندگان نوشت.

شماری از دموکرات‌ها هفته گذشته از دونالد ترامپ به دلیل سخنرانی‌اش در کاخ سفید برای شرکت کنندگان در گردهمایی جمهوریخواهان بدون فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک انتقاد کرده بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پلوسی بار دیگر به عنوان نامزد دموکرات‌ها برای ریاست مجلس نمایندگان برگزیده شد

واکنش ترامپ به انتقاد رئیس مجلس نمایندگان: نانسی پلوسی یک احمق است

محاکمه تاریخی رئیس جمهوری سابق؛ دادستان پرونده: ‌ترامپ دست به توطئه‌چینی مجرمانه زده است